Wirtualne Połczyno


FAQ FAQ SzukajSzukaj UżytkownicyUżytkownicy GrupyGrupy StatystykiStatystyki AlbumGaleria
RejestracjaRejestracja ZalogujZaloguj


Poprzedni temat «» Następny temat
Głosuj na Połczyno !!! - Sołectwo Roku i Sołtys Pomorza 2016
Autor Wiadomość
adi 
adi-ministrator


Dołączył: 02 Sty 2010
Posty: 3201
Skąd: Połczyno
Wysłany: 2016-03-15, 19:21   Głosuj na Połczyno !!! - Sołectwo Roku i Sołtys Pomorza 2016

Głosuj na Połczyno !!! - Sołectwo Roku i Sołtys Pomorza 2016

Dziennik Bałtycki zorganizował plebiscyt Sołectwo Roku i Sołtys Pomorza 2016. Jest do bardzo dobra okazja, aby promować naszą lokalną „Małą Ojczyznę”.

Każdy może za pomocą SMS głosować na swoje Sołectwo i swojego Sołtysa.

Aby zagłosować na Naszego Sołtysa Łukasza Karthals należy wysłać SMS pod nr 72355 o treści EPS.51

Aby zagłosować na Nasze Sołectwo należy wysłać SMS pod nr 72355 o treści SEP.51


Wyniki na stronie www.dziennikbaltycki.pl

Czytaj więcej na www.wirtualne.polczyno.pl
_________________
Tu cichosza tam cicho i w ogóle nic ni ma
wiosna to czy lato jesień albo zima
 
 
     
roman 
roman

Dołączył: 12 Gru 2010
Posty: 35
Skąd: puck
Wysłany: 2016-04-08, 21:48   

Bardzo słabo wypadło głosowanie na sołectwo 3 głosy a na sołtysa 44.Połczyno liczy 1217 osób; to jedna z większych wiosek w powiecie.Widać mieszkańcy nie są zadowoleni i nie utożsamiają się z miejscowością jak.ci ze Starzyna ,żelistrzewa,Celbowa.Również sołtys miał mało głosów /chociaż dużo osób z wioski to jego rodzina/.Co robić aby w przyszłości było lepiej?.Myślę że trzeba mobilizować władze aby były w Połczynie robione drogi,chodniki,oświetlenie.Jeżeli ludzie zobaczą że faktycznie robi sie cos dla wszystkich to się zintegrują,zmobilizują,zaczną sami działać,chodzic na zebrania,spotkania.Sam widzę że tu tylko inwestuje się w OSP a przecież 3 kilometry stąd jest Państwowa śtraż Pożarna.Ciekawi mnie co myślą inni bo jestem tu od niedawna i może się mylę?
 
     
adi 
adi-ministrator


Dołączył: 02 Sty 2010
Posty: 3201
Skąd: Połczyno
Wysłany: 2016-04-08, 23:11   

Też liczyłem na lepsze wyniki, ale pewnie szkoda było 2,50 na smsa, trudno się mówi i trzeba żyć dalej - nadzieją, że następnym razem wyjdzie to lepiej.
_________________
Tu cichosza tam cicho i w ogóle nic ni ma
wiosna to czy lato jesień albo zima
 
 
     
roman 
roman

Dołączył: 12 Gru 2010
Posty: 35
Skąd: puck
Wysłany: 2016-04-09, 08:53   

Wg mnie to nie wina ludzi że nie zagłosowali na 'władze' to wina'włazdzy' że nie potrafi przekonać do siebie i swoich działań.Gdy sa wybory wójta ,sołtysa, radnego to chodza do ludzi obiecują proszą o głosy a potem niewiele robią.Ozywiają się pare miesięcy przed kolejnymi wyborami bo z tych funkcji są ładne pieniądze.
 
     
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Nie możesz ściągać załączników na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Template justBLUE created by geman

PRchecker.info
Strona wygenerowana w 0,03 sekundy. Zapytań do SQL: 12