Wirtualne Połczyno


FAQ FAQ SzukajSzukaj UżytkownicyUżytkownicy GrupyGrupy StatystykiStatystyki AlbumGaleria
RejestracjaRejestracja ZalogujZaloguj


Poprzedni temat «» Następny temat
Problem psów

Co sądzisz o problemie psów biegających po Połczynie
Ktoś powinien się tym poważnie zająć
90%
 90%  [ 10 ]
Nie jest to dobre, ale mi to nie przeszkadza
0%
 0%  [ 0 ]
Nie wiem, nie obchodzi mnie to
0%
 0%  [ 0 ]
Jeżeli właściciel, uważa, że pies nic nie robi, to niech sobie biega
9%
 9%  [ 1 ]
Głosowań: 11
Wszystkich Głosów: 11

Autor Wiadomość
vietcom 
Moderator
capo di tutti capi

Dołączył: 03 Kwi 2009
Posty: 857
Skąd: Wietnam
Wysłany: 2012-02-19, 22:45   Problem psów

Wracając do tematu psów, który już nie raz poruszany był na forum, to wystarczy takiemu psu zrobić zdjęcie i dostarczyć sołtysowi, a on to już zgłosi na gminę. Mogą to być nawet zdjęcia z komórki. Dodatkowo proponuję poruszyć ten temat na zebraniu w czwartek.

Jeżeli Wy również macie dosyć tych szcirzów, wklejajcie tu zdjęcia. Ja zacznę:









_________________
Nim ocenisz społeczność, w której żyjesz, zauważ, że sam ją tworzysz.
 
     
lukashori 
Łukasz

Pomógł: 1 raz
Wiek: 41
Dołączył: 22 Gru 2008
Posty: 1140
Skąd: Brudzewo Żelistrzewo
Wysłany: 2012-02-20, 18:35   

Wiadomo pies powinien być w "kojcu". ale są też również psy które chodzą luźno po swojej posesji i nie wychodzą poza nią.
_________________
:)
 
 
     
adi 
adi-ministrator


Dołączył: 02 Sty 2010
Posty: 3201
Skąd: Połczyno
Wysłany: 2012-02-20, 18:49   

Jak posesja jest ogrodzona to nie wychodzą nawet jak luzem biegają.
_________________
Tu cichosza tam cicho i w ogóle nic ni ma
wiosna to czy lato jesień albo zima
 
 
     
vietcom 
Moderator
capo di tutti capi

Dołączył: 03 Kwi 2009
Posty: 857
Skąd: Wietnam
Wysłany: 2012-02-21, 15:02   

lukashori napisał/a:
psy które chodzą luźno po swojej posesji i nie wychodzą poza nią.


Ok. Psów, które nie wychodzą poza posesję, się nie czepiam. Chodzi mi o wałęsające się po ulicach psy, nad którymi nikt tak naprawdę nie ma kontroli. Albo też o te wszystkie ganiające na "Spacerze" bez smyczy i kagańca.
_________________
Nim ocenisz społeczność, w której żyjesz, zauważ, że sam ją tworzysz.
 
     
Ania 


Wiek: 41
Dołączyła: 05 Lis 2008
Posty: 515
Skąd: Połczyno
Wysłany: 2012-02-21, 18:01   

pokażcie mi jakiegoś psa który tam gdzie jest stale brama otwarta, nie wychodzi poza teren
 
     
sloneczko

Dołączył: 29 Sty 2009
Posty: 38
Wysłany: 2012-02-24, 22:23   

Gdy takie psy wałęsają się po Połczynie, to strach wyjść na spacer samemu,a co dopiero z dziećmi.
 
     
adi 
adi-ministrator


Dołączył: 02 Sty 2010
Posty: 3201
Skąd: Połczyno
Wysłany: 2012-02-25, 15:50   

Najgorzej jak jedzie się autem a tu psy po drodze biegają.
_________________
Tu cichosza tam cicho i w ogóle nic ni ma
wiosna to czy lato jesień albo zima
 
 
     
bingo 

Dołączyła: 28 Lut 2012
Posty: 1
Skąd: POŁCZYNO
Wysłany: 2012-02-28, 19:48   

Do vietcom :

Albo złodzieje albo psy. Jeśli nie chcesz aby złodzieje krążyli po Połczynie to zaakceptuj psy. Tylko złodziejom psy przeszkadzają bo się ich boją, a te psy jeszcze nikomu krzywdy nie zrobiły i nie zrobią. W Pucku likwidowano koty bo przeszkadzały takim jak ty, a teraz kotów nie ma ale w blokach są szczury. A że mieszkasz na wsi i ci to przeszkadza to się przeprowadź. Psy na wsiach były zawsze i będą.
 
     
adi 
adi-ministrator


Dołączył: 02 Sty 2010
Posty: 3201
Skąd: Połczyno
Wysłany: 2012-02-28, 20:37   

bingo napisał/a:
Psy na wsiach były zawsze i będą.

bingo, nikt nie chce usuwać psów. Chodzi tylko o to, żeby nie biegały luzem po ulicach.
_________________
Tu cichosza tam cicho i w ogóle nic ni ma
wiosna to czy lato jesień albo zima
 
 
     
vietcom 
Moderator
capo di tutti capi

Dołączył: 03 Kwi 2009
Posty: 857
Skąd: Wietnam
Wysłany: 2012-02-28, 22:44   

Ani razu nie napisałem, że chcę usunąć psy. Żądam jedynie minimum odpowiedzialności ze strony właścicieli. A propos, na zebraniu wiejskim dowiedziałem się, że gdy zobaczy się psa biegającego luzem, wystarczy wziąć telefon i zrobić zdjęcie, które zanosimy na policję, lub najlepiej zadzwonić bezpośrednio pod 112 i dyspozytor ma obowiązek wysłać patrol. Jeśli będzie chciał tylko przyjąć zgłoszenie. Możemy poprosić go o podanie swoich danych i złożyć skargę u komendanta w Pucku. Mam nadzieję, że pomogłem:-)
_________________
Nim ocenisz społeczność, w której żyjesz, zauważ, że sam ją tworzysz.
 
     
Kubuś2001 

Pomógł: 3 razy
Dołączył: 01 Lip 2009
Posty: 235
Skąd: Kaszuby
Wysłany: 2012-03-01, 00:48   

bingo napisał/a:
Albo złodzieje albo psy. Jeśli nie chcesz aby złodzieje krążyli po Połczynie to zaakceptuj psy. Tylko złodziejom psy przeszkadzają bo się ich boją, a te psy jeszcze nikomu krzywdy nie zrobiły i nie zrobią.

Uderz w stół a nożyce się odezwą. Swoją drogą logika przedszkolaka. Najwidoczniej któryś z psów widocznych na zdjęciach należy do Ciebie.
Nikt tu nie napisał, że przeszkadzają mu psy tylko psy biegające luzem po wiosce. Jak się boisz tak bardzo złodziei to zamknij bramę. Może nie wejdą a i pies nikogo nie pogryzie.
Twój pies raczej Ciebie nie pogryzie. Ale co z innymi psami? Może zmienisz zdanie jak pogryzione zostanie Twoje dziecko? No tak. Skoro rozumujesz jak dziecko to i dzieci pewnie nie masz.


bingo napisał/a:
W Pucku likwidowano koty bo przeszkadzały takim jak ty, a teraz kotów nie ma ale w blokach są szczury. A że mieszkasz na wsi i ci to przeszkadza to się przeprowadź. Psy na wsiach były zawsze i będą.

Na szczury jest inna metoda niż koty. Nazywa się deratyzacja. Według Ciebie liczba kotów w Pucku jest mała? Biegają wolno po mieście a ich obecna liczba i tak jest za duża. Przejdź się po klatkach i piwnicach bloków. Zaciągnij się porządnie. To nie będzie jod.
 
     
Ania 


Wiek: 41
Dołączyła: 05 Lis 2008
Posty: 515
Skąd: Połczyno
Wysłany: 2012-03-02, 21:51   

bingo napisał/a:
Albo złodzieje albo psy. Jeśli nie chcesz aby złodzieje krążyli po Połczynie to zaakceptuj psy. Tylko złodziejom psy przeszkadzają bo się ich boją, a te psy jeszcze nikomu krzywdy nie zrobiły i nie zrobią.

Sama mam psa (dużego) biegającego luzem, ale brama jest zawsze zamknięta. Pies ma już 6 lat i przez ten czas 2-3 razy biegał po ulicy, co wiadomo może się zdarzyć.
A co do psów ze zdjęć to np. ten z ost. zdjęcia (po loginie domyślam się że Twój) już kilka razy na mnie warczał, kilka razy wszedł mi prawie pod rower i w ost. chwili zahamowałam lub wykręciłam (mogąc wpaść pod samochód). Gdybym nie dała rady wyhamować i w niego wjechał to napewno by mnie zaatakował czując zagrożenie.
Jeśli chodzi o złodziei, to ja się do nich nie zaliczam, a mimo to boję się psów.
Myślę, że nasze tłumaczenia i tak do takich osób nie trafią, dopóki nie dojdzie naprawdę do jakiegoś nieszczęścia
Ostatnio zmieniony przez vietcom 2012-03-05, 17:29, w całości zmieniany 2 razy  
 
     
adi 
adi-ministrator


Dołączył: 02 Sty 2010
Posty: 3201
Skąd: Połczyno
Wysłany: 2015-03-19, 22:55   

Dzisiaj z rana jakiś kundel kręcił się po naszym podwórku. Mamy zrobioną budę dla dwóch kotów. Skubany wyciągną z budy wszystko co tam było, aby kotom było cieplej. Do tego pogryzł deski na budzie nad wejściem do środka. Pewnie koty były w środku, a on chciał je wyciągnąć, a sam się nie mieścił aby wejść i ze złości pogryzł. Mogłem zrobić zdjęcie i zamieścić na forum. Może właściciel by się znalazł.

Pies był czarny, lekko kudłaty, wydaje mi się, że starszy wiekiem.
_________________
Tu cichosza tam cicho i w ogóle nic ni ma
wiosna to czy lato jesień albo zima
 
 
     
vietcom 
Moderator
capo di tutti capi

Dołączył: 03 Kwi 2009
Posty: 857
Skąd: Wietnam
Wysłany: 2015-03-21, 14:29   

Duży i chudy?
_________________
Nim ocenisz społeczność, w której żyjesz, zauważ, że sam ją tworzysz.
 
     
adi 
adi-ministrator


Dołączył: 02 Sty 2010
Posty: 3201
Skąd: Połczyno
Wysłany: 2015-03-22, 20:23   

Nie mały i nie taki chudy w sumie.

Ale tego czarnego dużego chudego, kiedyś też mieliśmy na podwórku.
_________________
Tu cichosza tam cicho i w ogóle nic ni ma
wiosna to czy lato jesień albo zima
 
 
     
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Nie możesz ściągać załączników na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Template justBLUE created by geman

PRchecker.info
Strona wygenerowana w 0,04 sekundy. Zapytań do SQL: 17