Wysłany: 2013-04-13, 19:57 Park Kulturowy Osada Łowców Fok w Rzucewie
Latem byliśmy na spacerku w tym miejscu. Myśleliśmy, że są prowadzone tam jakieś prace odkrywkowe, no i pewnie tak było. Widać było stare kamienne fundamenty. Teraz z tego co widzę na stronie Gminy Puck powstaje na ich miejscu budynek.
Przyznano na ten cel 1 milion zł.
Byliśmy tam niedawno. Domek bardzo ładny postawili, wykańczają jeszcze go w środku. Stoi kilka atrakcji typu, jak robili łodzie z drzewa, piec do "wypiekania" naczyń, namiot z gałęzi. No i punkt widokowy. Mam kilka fotek na telefonie znajdę chwilę to wstawię do galerii.
_________________ Tu cichosza tam cicho i w ogóle nic ni ma
wiosna to czy lato jesień albo zima
Nie możesz pisać nowych tematów Nie możesz odpowiadać w tematach Nie możesz zmieniać swoich postów Nie możesz usuwać swoich postów Nie możesz głosować w ankietach Nie możesz załączać plików na tym forum Nie możesz ściągać załączników na tym forum