Wirtualne Połczyno


FAQ FAQ SzukajSzukaj UżytkownicyUżytkownicy GrupyGrupy StatystykiStatystyki AlbumGaleria
RejestracjaRejestracja ZalogujZaloguj


Poprzedni temat «» Następny temat
Darmowa telewizja naziemna
Autor Wiadomość
adi 
adi-ministrator


Dołączył: 02 Sty 2010
Posty: 3201
Skąd: Połczyno
Wysłany: 2011-08-04, 13:20   Darmowa telewizja naziemna

Czy ktoś z was korzysta z Darmowej telewizji naziemnej. Jeżeli tak to jak się to sprawuje?
_________________
Tu cichosza tam cicho i w ogóle nic ni ma
wiosna to czy lato jesień albo zima
 
 
     
molly 
Jestem fajna :)


Dołączyła: 14 Kwi 2009
Posty: 795
Skąd: Połczyno
Wysłany: 2011-08-06, 15:31   

teściu ma..i nie narzeka..chyba to to.. :confused: ma tam ok 11 programów niewiem czy dobrze kojarze..jakis sprzet zakupił za ok 250zł
 
     
lukashori 
Łukasz

Pomógł: 1 raz
Wiek: 41
Dołączył: 22 Gru 2008
Posty: 1140
Skąd: Brudzewo Żelistrzewo
Wysłany: 2011-08-07, 20:28   

lub nowy ( np. LCD ) telewizor
_________________
:)
 
 
     
adi 
adi-ministrator


Dołączył: 02 Sty 2010
Posty: 3201
Skąd: Połczyno
Wysłany: 2011-08-07, 21:48   

Hej no właśnie wczoraj to zamontowałem. Trochę było kombinowania gdzie tą antenę zamontować i niestety sąsiad zasłania mi sygnał i muszę zamontować ją przy kominie żeby odbierać wszystkie programy. Na razie mam to co nadają w MUX 2 czyli tvn, polsat itd, nie mam programów telewizji publicznej TVP.

I mam pytanie w którą stronę skierować antenę? Z dachu łapie mi sygnał w dwóch pozycjach.
_________________
Tu cichosza tam cicho i w ogóle nic ni ma
wiosna to czy lato jesień albo zima
 
 
     
Jocker_89 


Wiek: 35
Dołączył: 25 Lut 2009
Posty: 852
Skąd: Połczyno
Wysłany: 2011-08-09, 10:56   

O temat który mnie ostatnio interesuje. Często przebywam w Gdynia na karwinach(około 6km od nadajnika w Chwaszczynie) i wiecie co w ogóle nie łapię zasięgu na pokojowej antenie. Dodam że do odbioru DVB-T używam dekodera Signal 507.

Panowie z jednego sklepu zaproponowali antenę kierunkowa TELEVES'a za około 200zł.

Mam do was takie pytanie czy ktoś z was posiada jakąkolwiek antenę kierunkową zewnętrzną? Bo chciałbym sprawdzić czy taka antena ma w ogóle sens.

Jeżeli jest ktoś kto ma w domu antenę a nie ma urządzenia do odbioru to również mogę przyjść i zobaczymy jak to działa.

PS: Jeżeli jest ktoś komu wszystko działa to miałbym prośbę. Czy byłaby możliwość z moim mini dekoderem w celu sprawdzenia jego działania?
 
     
adi 
adi-ministrator


Dołączył: 02 Sty 2010
Posty: 3201
Skąd: Połczyno
Wysłany: 2011-08-09, 11:32   

Joker możesz do mnie podejść sprawdzić twój dekoder. Pisz na PW, tylko mogę za szybko nie odpowiedzieć :)
Co do anteny to też proponowano mi jakąś antenę za 300 zł, ale powiedziałem, że chcę coś tańszego i ewentualnie jak by nie działało to bym wziął tą droższą. Także zakupiłem taka kierunkową za 60 zł do tego wzmacniacz sygnału i jakąś tam płytkę którą montuje się przy antenie i działa.
_________________
Tu cichosza tam cicho i w ogóle nic ni ma
wiosna to czy lato jesień albo zima
 
 
     
adi 
adi-ministrator


Dołączył: 02 Sty 2010
Posty: 3201
Skąd: Połczyno
Wysłany: 2012-11-16, 08:07   

No i jak tam u was z telewizją cyfrową naziemną? Ja jakoś na wiosnę przekładałem antenę w inne miejsce, wyżej na komin, ale nie łapało mi sygnału i od tamtej pory telewizja naziemna nam nie działa. Czas chyba się znowu za to zabrać i dokończyć dzieła. Podobno kanałów przybywa?

My póki co i tak używamy polsatu cyfrowego, ale co miesiąc trzeba płacić. Żona nie chce za bardzo z niego rezygnować, a mi szczerze telewizja do szczęścia nie jest potrzebna i to co daje naziemna telewizja cyfrowa mi w zupełności by wystarczyło.
_________________
Tu cichosza tam cicho i w ogóle nic ni ma
wiosna to czy lato jesień albo zima
 
 
     
vietcom 
Moderator
capo di tutti capi

Dołączył: 03 Kwi 2009
Posty: 857
Skąd: Wietnam
Wysłany: 2012-11-27, 19:14   

Ja mam n, rodice mają Polsat, ale z tego, co wiem, to kilka osób w Połczynie ma problem z cyfrówką naziemną
_________________
Nim ocenisz społeczność, w której żyjesz, zauważ, że sam ją tworzysz.
 
     
adi 
adi-ministrator


Dołączył: 02 Sty 2010
Posty: 3201
Skąd: Połczyno
Wysłany: 2012-11-27, 23:56   

A powiedz jak n-ka się sprawuje? Masz porównanie z polsatem.
_________________
Tu cichosza tam cicho i w ogóle nic ni ma
wiosna to czy lato jesień albo zima
 
 
     
vietcom 
Moderator
capo di tutti capi

Dołączył: 03 Kwi 2009
Posty: 857
Skąd: Wietnam
Wysłany: 2012-12-01, 00:23   

Szczerze powiem, że jestem z n-ki zadowolony. Dużo więcej problemów zaobserwowałem przy Polsacie.
_________________
Nim ocenisz społeczność, w której żyjesz, zauważ, że sam ją tworzysz.
 
     
adi 
adi-ministrator


Dołączył: 02 Sty 2010
Posty: 3201
Skąd: Połczyno
Wysłany: 2012-12-01, 11:49   

No my polsat mamy od 6-ciu lat pewnie jak nie dłużej. Jedyny problem to taki, ze spalił się raz dekoder. Poza tym chodzi dobrze.
_________________
Tu cichosza tam cicho i w ogóle nic ni ma
wiosna to czy lato jesień albo zima
 
 
     
Jocker_89 


Wiek: 35
Dołączył: 25 Lut 2009
Posty: 852
Skąd: Połczyno
Wysłany: 2012-12-03, 12:01   

Również posiadam dekoder Polsatu w domu od ładnych paru lat. Generalnie jestem zadowolony ; )
 
     
adi 
adi-ministrator


Dołączył: 02 Sty 2010
Posty: 3201
Skąd: Połczyno
Wysłany: 2014-08-11, 14:27   

Podnoszę temat. Postanowiliśmy zrezygnować z płacenia miesięcznej daniny za telewizję i chcemy urichomić u Nas telewizję DVB-T. Robiłem już wcześniej przymiarki z anteną za 60 zł. Raz to działało, raz nie. Teraz wogóle nie działa.

Zastanawiam sie grubo nad zakupem anteny kierunkowej Televes, koszt to około 200 zł (już 100 zł taniej niż 3 lata temu:) ).

I tu moje pytanie. Jak teraz wygląda u Was sprawa z odbiorem telewizji naziemnej?
W którym kierunku macie skierowaną antenę?

Czy odbieracie wszystkie proponowane programy?
_________________
Tu cichosza tam cicho i w ogóle nic ni ma
wiosna to czy lato jesień albo zima
 
 
     
leo20 

Wiek: 35
Dołączył: 26 Wrz 2009
Posty: 586
Skąd: Celbówko
Wysłany: 2014-08-12, 09:10   

No więc tak, moi rodzice mają telewizor z wbudowanym odbiornikiem dvb-t i do tego podłączona jest zwykła antena naziemna i odbiera wszystkie 21 lub 23 kanały. Mój dziadek ma telewizor crt, by odbierał naziemną telewizję musieliśmy mu dokupić odbiornik dvb-t do tego standardowo podłączona naziemna antena i odbiera bodajże 16 kanałów bo nie ma tych hd. Jak jest zła pogoda, pada deszcz czy jest burza to sygnał zanika. Antena jest ustawiona na południowy-wschód tak m się wydaje.
 
     
adi 
adi-ministrator


Dołączył: 02 Sty 2010
Posty: 3201
Skąd: Połczyno
Wysłany: 2014-08-15, 09:54   

Ja próbowałem na dwa sposoby i przez urządzenie do odbioru dvb-t i z telewizorem co ma wbudowane dvb-t. Nie wiem co się dzieje. Cholera może kabel gdzieś jest trafiony. Kupię nowy kabel i spróbuje na krótko.
_________________
Tu cichosza tam cicho i w ogóle nic ni ma
wiosna to czy lato jesień albo zima
 
 
     
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Nie możesz ściągać załączników na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Template justBLUE created by geman

PRchecker.info
Strona wygenerowana w 0,03 sekundy. Zapytań do SQL: 12