Wirtualne Połczyno


FAQ FAQ SzukajSzukaj UżytkownicyUżytkownicy GrupyGrupy StatystykiStatystyki AlbumGaleria
RejestracjaRejestracja ZalogujZaloguj


Poprzedni temat «» Następny temat
VIRTUALL - internet
Autor Wiadomość
Ryniu84 
znachor

Dołączył: 07 Cze 2011
Posty: 8
Skąd: mrzezino
Wysłany: 2011-06-07, 15:57   

i jeszcze jedno bo zapomniałem... pamiętaj że zmiana sieci oznacza, że musisz drugi raz zapłacić za instalacje neta...a w multi-ip to wygląda lipnie.
_________________
Jeszcze nie wymyślono komputera, który by nic nie robił..
 
     
leo20 

Wiek: 35
Dołączył: 26 Wrz 2009
Posty: 586
Skąd: Celbówko
Wysłany: 2011-06-07, 16:22   

Kumpel ma akurat te 8 mb/s w interkarze, z początku owszem były jakieś problemy że za słaby download itp. ale zadzwonił, zagroził zerwaniem umowy i teraz o każdej porze dnia i nocy ma 8mb/s. W dodatku virtuall ma takich niekumatych serwisantów że można się pochlastać, mało kumaci, mówisz im jedno a oni robią co innego. Jeżeli chodzi o router to pewnie musiałeś za niego dodatkowo zapłacić, bo u nich nie ma nic za darmo. U mnie prawie całe Celbówko ma od nich neta i chyba nikt przy instalacji neta nie dostał routera. Tak więc nawet mnie nie przekonywuj że to dobra firma, że mają dobrego neta bo jak byś był na moim miejscu gdzie prawie codziennie nie ma neta przez jakiś czas tez byś się wkurzył. Mam jeszcze pytanie, czy jak nie masz neta przez parę dni z rzędu to oni ci odliczają te dni od faktury? I czy przysyłają ci do miesiąc fakturę na maila, bo przecież też dostałeś druk że wyrażasz zgodę na otrzymywanie faktur na adres emailowy bla bla bla... ?
 
     
Ryniu84 
znachor

Dołączył: 07 Cze 2011
Posty: 8
Skąd: mrzezino
Wysłany: 2011-06-07, 16:36   

Tak, zapłaciłem za router. Nie ma nic za darmo. ale mam router "N" do 150Mb/s a nie to co dają inni "b" albo "g". (pewnie i tak nie wiesz o co chodzi) jak mi mówisz że nie masz ciągle neta to już w ogóle nie rozumiem ! ja mam go praktycznie bez przerwy.. (ostatnio coś tam były kłopoty to do nich dzwoniłem i mówili że modernizują sieć i że nie wszystko da się zrobić w nocy) Ty mi mówisz że ich goście serwisanci to głąby a ja ci powiem że nie wiem kto u ciebie był ale kolo co był u mnie to chyba jakiś guru, bo wiedział więcej niż byłem w stanie zrozumieć choć znam się na tym nieźle.następna sprawa to faktury. FAKT tu się zgadzam potrafią się opóźniać ale mam w banku zlecenie stałe i mam to gdzieś kiedy przychodzi faktura jak kwota jest taka sama co miesiąc to po co mam to oglądać, a jak mi się coś raz nie zgadzało to zadzwoniłem do Pani Moniki i wszystko słodkim głosem wyjaśniliśmy w trzy minuty (fajna babka :)

na koniec powiem ci że po mojemu to się na nich obraziłeś o jakiś tam zasilacz i nie załatwiasz z nimi spraw, ja jak mam jakiś kłopot to dzwonię i zaraz jest po sprawie, a ty narzekasz a pewnie nie zgłosiłeś u nich nic od czasu zasilacza :p

Zadzwoń, zapytaj co jest nie teges, bo może masz coś rozwalone w kompie np. (ja po burzy miałem spaloną kartę sieciową i też muyślałem że to coś z nimi a potem dziękowałem gościowi co od nich przyjechał jak mi powiedział że normalnie to mi powinien naliczyć za wezwanie nieuzasadnione ale że dobrze płacę i jestem w porządku to mi odpuści.

może masz coś nie tak z sygnałem albo ten zasilacz też coś ma kłopot i coś nie styka ? nie wiem ale jak ich znam to nie wierzę że gdyby wiedzieli że tak ci to chodzi to by nic z tym nie zrobili..
_________________
Jeszcze nie wymyślono komputera, który by nic nie robił..
 
     
Ryniu84 
znachor

Dołączył: 07 Cze 2011
Posty: 8
Skąd: mrzezino
Wysłany: 2011-06-07, 16:48   

aha... co do odliczeń za przerwy to tylko raz z tego skorzystałem jakieś dwa lata temu. dobrze że zadzwoniłem bo trzeba to u nich zgłosić i mi odliczyli chyba dwa złote bo nie miałem neta prawie dwa dni wtedy... ale jak se policzyłem że trzeba abonament podzielić przez trzydzieści dni i wtedy za awarie powyżej ośmiu godzin za każdy dzień zwracają to mi wyszły takie grosze że aż wstyd mi dzwonić o zwrot. Poprostu następnym razem jak dzwoniłem bo były kłopoty to mi admin w ramach rekompensaty przyspieszył na dwa tygodnie net chociarz awarii nie było wcale tylko mi muliło przez kilka dni.

Czasem tylko mnie wkurza jak nie odbierają telefonu... ale wtedy SMS do nich z adresem że awaria i dzwonią na swoj koszt także nawet lepiej :p
_________________
Jeszcze nie wymyślono komputera, który by nic nie robił..
 
     
leo20 

Wiek: 35
Dołączył: 26 Wrz 2009
Posty: 586
Skąd: Celbówko
Wysłany: 2011-06-07, 16:54   

Zgadza się od wymiany zasilacza chyba nie dzwoniłem do nich, bo jak bym miał za każdym razem podczas awarii dzwonić to bym chyba zbankrutował. Nie napisałem że nie mam ciągle neta tylko że często są jakieś awarie.
Ryniu84 napisał/a:
Zadzwoń, zapytaj co jest nie teges, bo może masz coś rozwalone w kompie np. (ja po burzy miałem spaloną kartę sieciową
tak się składa że mam laptopa więc nic się spalić nie mogło bo jak jest burza to laptopa wyłączam z kontaktu i zasilacz od neta też.
Ryniu84 napisał/a:
nie wiem ale jak ich znam to nie wierzę że gdyby wiedzieli że tak ci to chodzi to by nic z tym nie zrobili..
zrobić zrobią, przyjadą, nowy kabel założą i po paru miesiącach znowu net wariuje. Ale za 2 miesiące będę wolnym człowiekiem i biorę z innej firmy.
 
     
Ryniu84 
znachor

Dołączył: 07 Cze 2011
Posty: 8
Skąd: mrzezino
Wysłany: 2011-06-07, 17:01   

bierz :) co mnie to skąd masz net ? :) Powiem ci tylko że z tego co widzę to bardzo się różnimy :) ja bym nie odpuścił nawet jak mi dwa miechy do końca zostały chociarz dowiedziałbym się czego to była wina zanim zmienie sieć to bym w nowej sieci będąc wiedział na co uważać... ale widzę że jesteś uparty i wybrałeś opcję jak to mówią" na złośc mamie odmroże sobie uszy" :)

powodzenia :p
_________________
Jeszcze nie wymyślono komputera, który by nic nie robił..
 
     
Ryniu84 
znachor

Dołączył: 07 Cze 2011
Posty: 8
Skąd: mrzezino
Wysłany: 2011-06-07, 17:10   

Ps.

Do kogo masz pretensje że ci nie działa skoro nie dzwoniłeś i oni nawet o tym nie wiedzą ? :)

Trzeba zadzwonić umówić się i wymagać żeby naprawili jak to ich wina a jak Twoja to się nie wychylać to może odpuszczą i też zrobią bez kasy... jesteś uparty i wolisz zapłacić innej firmie za podłączenie niż zadzwonić do obecnej żeby ci to naprawiła za darmo :)

Dziwny jesteś człowiek :)

nara...
_________________
Jeszcze nie wymyślono komputera, który by nic nie robił..
 
     
leo20 

Wiek: 35
Dołączył: 26 Wrz 2009
Posty: 586
Skąd: Celbówko
Wysłany: 2011-06-07, 22:26   

Ryniu84, nie jestem dziwny tylko im nie wierze, bo zadzwonię , może zrobią i co za parę dni znowu będzie nawalało? To że mi net nawala to oni od dawna wiedzą, wymieniali mi kabel z kilka razy i za każdym razem problem leżał w kablu zresztą nie tylko mi nawala net gdy ja nie mam neta to całe celbówko też nie ma, albo mają kijowy nadajnik albo za slaby sygnał jest czy cuś bo jak jest duży wiatr to muli czasami nie miłosiernie, zresztą po co mam im przepłacać za coś jeżeli u innego operatora mam taką samą prędkość lub wyższą za mniejszą cenę, a instalacja to akurat pikuś mogę zamówić internet i go sobie sam podłączyć a jeżeli nie to zadzwonię do kuzyna, flaszkę mu postawie i w 15 minut będę miał wszystko gotowe.
 
     
lukashori 
Łukasz

Pomógł: 1 raz
Wiek: 41
Dołączył: 22 Gru 2008
Posty: 1140
Skąd: Brudzewo Żelistrzewo
Wysłany: 2011-06-07, 23:23   

Ja mam z interkar'u i jakos nie narzekam, chociaż miałem kilka razy awarie routera.
Przy 1 routerze miałem neta przez 15 minut i potem reset kompa i tak na około. wiec do nich zajechałem i mi sprawdzili i wymienili na inny.
A przy 2 to z nie wiadomych przyczyn przestał działać. Wiec znowu pojechałem, ale akurat tego dnia nikogo tam nie było, żeby sprawdzic co z nim jest wiec oddali mi i umówili się ze mną na drugi dzień u mnie w domu.
Przyjechali, sprawdzili i wymienili na inny. A tak poza tym to chyba tylko raz może nie miałem neta. Mam już 4 lata i jakoś nie narzekam.
_________________
:)
Ostatnio zmieniony przez lukashori 2011-06-29, 21:33, w całości zmieniany 1 raz  
 
 
     
Ryniu84 
znachor

Dołączył: 07 Cze 2011
Posty: 8
Skąd: mrzezino
Wysłany: 2011-06-29, 12:05   

leo... spójrz na posta powyżej.. kolega napisał, że też miał w innej sieci problemy.. problemy się zdarzają ! ale wykazał sie inicjatywą i po kłopotach które przeszedł problem został rozwiązany. Nie wierzysz Virtualowi Twoja sprawa, ale sam piszesz że "zadzwonisz, przyjadą zrobią" a potem będzie znów nawalać... skąd możesz to wiedzieć ? to takie pierdu pierdu...
_________________
Jeszcze nie wymyślono komputera, który by nic nie robił..
 
     
vietcom 
Moderator
capo di tutti capi

Dołączył: 03 Kwi 2009
Posty: 857
Skąd: Wietnam
Wysłany: 2011-07-07, 00:24   

Kurcze, rozmowa jak niegdys o sklepie. Prawda jest taka, ze praktycznie kazda siec ma swoje plusy i minusy. Zdazylem sie juz nasluchac o Interkarze, Vitruallu, Zawadzinskim, Jelonku, Neostradzie, itd... Jak to mnie kiedys uczono - zadowolony klient opowie o Tobie dwom znajomzm, niezadowolony, dziesieciu. Sorki, ze tak pisze, ale czasem, gdz wejde na Nasze forum uklad klawiatury w Operze mi sie zmienia.

PS. Ryniu, gdy chcesz cos dodac do swojego postu, uzyj opcji edytuj.
_________________
Nim ocenisz społeczność, w której żyjesz, zauważ, że sam ją tworzysz.
 
     
adi 
adi-ministrator


Dołączył: 02 Sty 2010
Posty: 3201
Skąd: Połczyno
Wysłany: 2011-07-09, 21:30   

vietcom, i tu masz racje. Ile ludzi tyle zdań czy opinii na każdy temat.
_________________
Tu cichosza tam cicho i w ogóle nic ni ma
wiosna to czy lato jesień albo zima
 
 
     
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Nie możesz ściągać załączników na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Template justBLUE created by geman

PRchecker.info
Strona wygenerowana w 0,04 sekundy. Zapytań do SQL: 12