Wirtualne Połczyno


FAQ FAQ SzukajSzukaj UżytkownicyUżytkownicy GrupyGrupy StatystykiStatystyki AlbumGaleria
RejestracjaRejestracja ZalogujZaloguj


Poprzedni temat «» Następny temat
VIRTUALL - internet
Autor Wiadomość
leo20 

Wiek: 35
Dołączył: 26 Wrz 2009
Posty: 586
Skąd: Celbówko
Wysłany: 2010-05-20, 01:05   

w radiówce jak jest dobra pogoda to net ładnie chodzi ale jak pada deszcz, śnieg lub wieje mocny wiatr to już zaczyna lekko mulić
 
     
adi 
adi-ministrator


Dołączył: 02 Sty 2010
Posty: 3201
Skąd: Połczyno
Wysłany: 2010-05-20, 10:48   

No kiedyś miałem internet który bazował na radiówce. Do jednego domku szedł sygnał radiowo, a później już dalej kablami. Też były jaja co chwilę.
_________________
Tu cichosza tam cicho i w ogóle nic ni ma
wiosna to czy lato jesień albo zima
 
 
     
vietcom 
Moderator
capo di tutti capi

Dołączył: 03 Kwi 2009
Posty: 857
Skąd: Wietnam
Wysłany: 2010-05-20, 22:55   

Dziwne. Ja mam radiówkę też od Zawadzińskiego (tą samą opcję co Jocker) i u mnie niezależnie od pogody śmiga równo. Pogoda nie powinna mieć żadnego wpływu na sygnał. Zagrożeniem dla sygnału są tylko: ukształtowanie terenu, drzewa i duże, metalowe konstrukcje.
_________________
Nim ocenisz społeczność, w której żyjesz, zauważ, że sam ją tworzysz.
 
     
molly 
Jestem fajna :)


Dołączyła: 14 Kwi 2009
Posty: 795
Skąd: Połczyno
Wysłany: 2010-05-29, 15:13   

ja mam tez radiówkę z Pucka,ale nie od Z..bo tez był czas ze sobie w kulki lecieli to zrezygnowaliśmy
 
     
leo20 

Wiek: 35
Dołączył: 26 Wrz 2009
Posty: 586
Skąd: Celbówko
Wysłany: 2010-05-29, 16:13   

molly, od Jelonka może? Czy InterCar?
 
     
Jocker_89 


Wiek: 35
Dołączył: 25 Lut 2009
Posty: 852
Skąd: Połczyno
Wysłany: 2010-05-29, 19:40   

molly napisał/a:
ja mam tez radiówkę z Pucka,ale nie od Z..bo tez był czas ze sobie w kulki lecieli to zrezygnowaliśmy


Początki radiówki od "Z" były kiepskie wieczne przerwy itp. Teraz śmiga jak tra la la
 
     
molly 
Jestem fajna :)


Dołączyła: 14 Kwi 2009
Posty: 795
Skąd: Połczyno
Wysłany: 2010-05-29, 23:09   

leo tak od Jelonka..

u nas zdarzyło sie ze prawie miesiac nie było neta,albo chodził jak niewiem.
A akuratnie kończył sie semestr i same prace do pisania.
 
     
leo20 

Wiek: 35
Dołączył: 26 Wrz 2009
Posty: 586
Skąd: Celbówko
Wysłany: 2010-05-29, 23:18   

molly, też miałem od Jelonka neta, boże co za ścierwo, pingi ponad 800, strony się 10-15 minut ładowały albo wcale no i też zrezygnowałem, ale temu gostkowi nic nie mówiłem że rezygnuję po prostu nie płaciłem mu za neta i zamówiłem sobie niestety od Virtualla
 
     
Jocker_89 


Wiek: 35
Dołączył: 25 Lut 2009
Posty: 852
Skąd: Połczyno
Wysłany: 2010-06-19, 17:17   

Niech siać reklamy ale wejdźcie sobie na tą stronę :)
http://www.interno.net.pl/


Że mam umowę na czas nieokreślony to w następnym tyg podpisuje umowę na 2 lata.


Opłaca się coooo ;>?
 
     
leo20 

Wiek: 35
Dołączył: 26 Wrz 2009
Posty: 586
Skąd: Celbówko
Wysłany: 2010-06-19, 17:28   

Jocker_89, ja bym na twoim miejscu wziął najpierw na rok, po tym czasie możesz zdecydować czy wziąć inny pakiet czy zrezygnować
 
     
Jocker_89 


Wiek: 35
Dołączył: 25 Lut 2009
Posty: 852
Skąd: Połczyno
Wysłany: 2010-06-20, 16:01   

Powiem Ci tak. Jestem u nich już kilka lat i prawdopodobnie będę jeszcze przez długi czas.
Kontakt z tym operatorem jest bardzo dobry no i najważniejsze, firma ta jest z Pucka więc w razie jakiś awarii od razu zostaną naprawione.

W tej chwili mam na umowę na czas nieokreślony i płacę za 2Mb 75zł a jak podpisze na dwa lata to dostanę 2 razy więcej a do tego mniejsze pieniądze :)
 
     
Ryniu84 
znachor

Dołączył: 07 Cze 2011
Posty: 8
Skąd: mrzezino
Wysłany: 2011-06-07, 13:38   

Leo troche jednak chyba przesadzasz.. ja korzystam z Virtuall'a od trzech lat i poza drobnymi usterkami (ktorych mam nieporownywalnie mniej niz mialem jak bylem w innej radiowce) naprawde nie moge narzekac.. FAKT tez kiedys zaplacilem za zasilacz bo mi sie spalil jak byly burze i spalil mi sie wtedy tez router, ale zaplacilem 30 zl bo odebralem go u nich w siedzibie. Też mi proponowali 50zl z dowozem ale na miejscu 30. powiem ci ze nie mam z nimi zadnych ukladow ale nie lubie jak ktos tak psioczy na innych oczyszczajac sie z winy.. z jakiegos przeciez powodu ten zasilacz ci sie uszkodzil ? jesli byl sprawny to po co musieli go wymianiac ? jak mowisz ze dzialal to chyba net tez ci dzialal ? powiem ci ze tez kiedys pracowalem w firmie telekomunikacyjnej i wiem co to ludzie nie wymyslaja zeby tylko firmie "przybic wine", a ja sie potem gesto tlumaczylem przed szefem, bo np. pani sobie wylaczyla zasilacz b o musiala podlaczyc odkurzacz i zapomniala podlaczyc zasilacz spowrotem i dzwonila z pretensjami i ja przyjezdzam , babka na mnie z ryjem ze co to my jestesmy za firma ze musiala dwa dni czekac i sie okazalo ze miala ylaczaopny zasilacz mimo ze na infolini ktos ja o to pytal i tweirdzila ze ma wszystko podlaczone bo nikt nic nie ruszal... ludzie sa dziwni, a polacy to juz sa meganarzekaczami...
_________________
Jeszcze nie wymyślono komputera, który by nic nie robił..
 
     
leo20 

Wiek: 35
Dołączył: 26 Wrz 2009
Posty: 586
Skąd: Celbówko
Wysłany: 2011-06-07, 14:13   

Ryniu84, nie przesadzam tylko stwierdzam fakty, od jakiegoś czasu awarie zdarzają się rzadziej, mam większy upload, download ten sam. Co do zasilacza to raz działał raz nie, bo wtyczka była uszkodzona to okleiłem ja taśma izolacyjna żeby się nie wyginała na lewo i prawo jak odłączałem zasilacz, dodatkowo ceny maja wzięte chyba z kosmosu bo za 4mb/s chcą 120zł gdzie w interkarze za 59zł mam 8mb/s. Mój brat ma internet z Marbisa i mówi że dobrze chodzi , w dodatku ma bez umowy i internet przez wifi a że ma laptopa to może iść sobie na podwórko i ma internet, a ja co? Nie mogę się nigdzie ruszyć bo neta mam przez kabel, nawet jak miałem neta od Jelonka to miałem router i mogłem kabel odłączyć i mieć neta przez wifi. Na szczęście za 2 miesiące mi się umowa kończy, przedłużać jej na pewno nie będę, bo to się w ogóle nie opłaci mi, tak że później biorę neta od Zawadzińskiego albo z firmy Multi-ip.
 
     
adi 
adi-ministrator


Dołączył: 02 Sty 2010
Posty: 3201
Skąd: Połczyno
Wysłany: 2011-06-07, 16:28   

No ja już niedługo będę musiał się zdecydować na jakiś internet, więc proszę o opinie.
_________________
Tu cichosza tam cicho i w ogóle nic ni ma
wiosna to czy lato jesień albo zima
 
 
     
Ryniu84 
znachor

Dołączył: 07 Cze 2011
Posty: 8
Skąd: mrzezino
Wysłany: 2011-06-07, 16:49   

Leo, Ja się Ciebie nie chce czepiac, ale bez kitu nie rozumiem w czym jest problem z netem wifi w Virtuallu ! ja mam u nich neta tyle czasu i cały ten czas mam wi-fi ! zamówiłem sobie router od razu przy instalacji. Przyjechali, podłączyli neta, podłączyli router, skonfigurowali, i skonfigurowali mi jeszcze od razu kompy bo mnie nie było w domu do końca instalacji (musiałem wyjść) podpisali umowę i od tamtego czasu jestem zadowolony jak cholera... a o interkarze mi nawet nie wspominaj... miałem... dziekuję... do tego te ich osiem mega :) poczytaj dokładnie opis tego pakietu to o ile się znasz zrozumiesz...

z innej beczki... zadzwoniłem sobie przed chwilą do Virtualla i powiedziałem że mi się niedługo będzie kończyć umowa i co proponują... i znów się okazało że to co mówisz o ich ofercie nie jest do końca tak ... Dla stałych klientów (czyli dla mnie lub dla ciebie) przy podpisaniu kolejnej umowy terminowej dostane cztery mega za 69 zł i wiesz co ? mi to wystarczy... przynajmniej będę miał te cztery mega a nie tak jak w interkarze "do 8 mega" czyli 512kb też jest do i mogę im skoczyć... zresztą już to z nimi przerabiałem kiedyś tylko w innych wartościach...

zadzwoń zapytaj co i jak to będziesz wiedział na czym stoisz... tyle z mojej strony zanim mi ktoś zarzuci że mam jakieś profity za reklamowanie Virtualla !
_________________
Jeszcze nie wymyślono komputera, który by nic nie robił..
 
     
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Nie możesz ściągać załączników na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Template justBLUE created by geman

PRchecker.info
Strona wygenerowana w 0,04 sekundy. Zapytań do SQL: 12