Wirtualne Połczyno


FAQ FAQ SzukajSzukaj UżytkownicyUżytkownicy GrupyGrupy StatystykiStatystyki AlbumGaleria
RejestracjaRejestracja ZalogujZaloguj


Poprzedni temat «» Następny temat
Nie sklep,a sklepy...
Autor Wiadomość
Afrodytka
[Usunięty]

Wysłany: 2010-01-22, 01:22   

Ciekawie? I znów odzywa się pewność siebie - kurczę blade - co za typek - że też musiało mnie zawiać na ten portal - ha,ha
 
     
daris666 
podwórkowy huligan

Dołączył: 26 Sty 2009
Posty: 30
Wysłany: 2010-01-22, 01:26   

To zła cecha ? Lepiej by pewnym i wiedzie czego się chce niż nie być ! To te północne wiatry Cię przywiały na pewno :)
 
 
     
Afrodytka
[Usunięty]

Wysłany: 2010-01-22, 01:29   

Nie tak do końca zła,ale raczej laurów to bym za nią nie dała...
A co do wiatrów - to tak jak mnie tu przywiały - to mnie stąd wywieją ;-)
Nie zamierzam tu zagrzewać miejsca na dłużej - to nie moje klimaty...
 
     
daris666 
podwórkowy huligan

Dołączył: 26 Sty 2009
Posty: 30
Wysłany: 2010-01-22, 01:34   

Północny ma jeszcze trochę wiać .... więc Panią jednego tematu chyba nie będziesz ?? :) :)
Poza tym domniemam , że jesteś mieszkanką Połczyna wiec czym ta niechęć spowodowana ?
Klimaty można ocieplić :)
 
 
     
Afrodytka
[Usunięty]

Wysłany: 2010-01-22, 01:39   

Hmm... Jestem mieszkanką Połczyna,ale wcale się tu dobrze nie czuje,a ten Portal jest dla mnie dosłownie dołujący - wrócę tam,gdzie się naprawdę dobrze czuję i gdzie ludzie doskonale wiedzą na czym polega dyskusja...

A,że tak sobie pozwolę spytać Pana pewnego siebie - skoro Pan tak jest pewny - to czego Pan chce? :lol:
 
     
daris666 
podwórkowy huligan

Dołączył: 26 Sty 2009
Posty: 30
Wysłany: 2010-01-22, 01:43   

Czyli gdzie ? pytam bo jestem ciekawy ....

Czego chce ?! Niczego bardziej nie chce , niż wiosny , 12 stopni powyżej zera , odpalenia motocykla i przejażdżki ... możne przyziemne , ale prawdziwe :) :) O resztę się nie pytaj :)
 
 
     
Afrodytka
[Usunięty]

Wysłany: 2010-01-22, 01:50   

Ciekawość to pierwszy stopień do piekła...
Nie powiem Ci - wybacz - to nie moja zła wola,ale nie wszyscy tu muszą wszystko wiedzieć,bo to co teraz ''powiem'' na forum,to nazajutrz cała ta cudowna wioska będzie o tym trąbić - nie karmię Troli - nie ma mowy...

Przyziemne,nie przyziemne - każdy czegoś tam chce ;-)

A na ten Portal to co Cię sprowadziło?
 
     
daris666 
podwórkowy huligan

Dołączył: 26 Sty 2009
Posty: 30
Wysłany: 2010-01-22, 01:53   

Jestem adminem podobnej tematycznie strony .

Wysłałem ci PW .
 
 
     
Afrodytka
[Usunięty]

Wysłany: 2010-01-22, 02:01   

Wielkie dzięki...
 
     
Afrodytka
[Usunięty]

Wysłany: 2010-01-22, 12:06   

Miłego Dzionka i mniej ciśnionka :-P
 
     
adi 
adi-ministrator


Dołączył: 02 Sty 2010
Posty: 3201
Skąd: Połczyno
Wysłany: 2010-01-22, 12:08   

Ho hej Afrodytka, jesteś tu u Nas kilka dni, a co w co drugim poście piszesz, jakie to forum i portal są denne. Tak się składa, że to ludzie tworzą fora, a jak zdążyłem zauważyć to mało kto tu zawitał.
_________________
Tu cichosza tam cicho i w ogóle nic ni ma
wiosna to czy lato jesień albo zima
 
 
     
Afrodytka
[Usunięty]

Wysłany: 2010-01-22, 12:23   

Hej Adi,no cóż - jestem przyzwyczajona do bardziej,że tak powiem ''cywilizowanych'' portali.
Przecież tutaj tylko - ''rączka rączkę myje'' i niemal wszystko jest szyte grubymi nićmi.
I powiedz sam - o czym tu rozmawiać - jak ludzie szukają tylko taniej sensacji,patrzą aż się komuś noga powinie i mają z tego radość!?
Ja naprawdę mogłabym tu nieco ożywić ten portalik,ale pytanie - po co?
Tam gdzie bywam jest wesoło,portal tętni życiem,ale zapewniam Cię,że nie ludźmi,którzy tylko szukają pożywek do plotek...
 
     
adi 
adi-ministrator


Dołączył: 02 Sty 2010
Posty: 3201
Skąd: Połczyno
Wysłany: 2010-01-22, 12:50   

Wybacz ale pierwszy raz się zdarzyło, że ktoś kogoś zaczął tu obgadywać. Widać, że nie zaglądałaś do innych tematów. Nie jest to wielki portal, ani wielkie forum, zwróć uwagę na liczbę użytkowników. Jest to strona niedużej wsi i nie ma co tu za dużo porównywać z portalami.

Przy tym obrażasz stałych użytkowników forum. Zauważ, że w momencie jak się zaczął sławny temat nagle ludzie zaczęli się rejestrować tylko po to, żeby sobie poużywać. Także powstrzymaj się od zbędnych komentarzy. Pobądź tu dłużej i wtedy wystaw ocenę. ok.
_________________
Tu cichosza tam cicho i w ogóle nic ni ma
wiosna to czy lato jesień albo zima
 
 
     
atom88 
atom

Wiek: 35
Dołączył: 01 Gru 2009
Posty: 104
Skąd: Połczyno
Wysłany: 2010-01-22, 14:28   

Afrodytka, To podaj linka do tego portalu :) chciał bym zobaczyć jak tam wesoło :)
_________________
atom
 
 
     
joplop 

Wiek: 42
Dołączyła: 20 Sty 2010
Posty: 19
Skąd: Puck
Wysłany: 2010-01-22, 16:07   

Ja uważam ,że takie sprawy powinno sie załatwiać inaczej .Ale cóż jest jak jest.Temat jest o sklepach i każdy może pisać ,co jest w danym sklepie ,czego nie ma,jakie są ceny ,jaka jest obsługa, ale nie jakieś pranie brudów.Dość dziwna sytuacja.Pisanie o właścicielach to chyba też nie tutaj.Napisze jeszcze raz to jest tylko sklep. Sklep jak sklep taki jak każdy inny,albo kupujesz albo nie .I już
 
     
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Nie możesz ściągać załączników na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Template justBLUE created by geman

PRchecker.info
Strona wygenerowana w 0,03 sekundy. Zapytań do SQL: 13