Wirtualne Połczyno


FAQ FAQ SzukajSzukaj UżytkownicyUżytkownicy GrupyGrupy StatystykiStatystyki AlbumGaleria
RejestracjaRejestracja ZalogujZaloguj


Poprzedni temat «» Następny temat
Zamknięty przez: adi
2010-01-21, 21:24
sklep "Julka"
Autor Wiadomość
Afrodytka
[Usunięty]

Wysłany: 2010-01-21, 00:13   

Jasne... I jak widzę mamy w Połczynie bardzo groźne i głośne echo,skoro wiadomości docierają aż do Pucka.

A jak tak bardzo masz dość myślenia na temat sklepu - to po co zabierasz głos na forum i zaprzątasz tym sobie głowę? Przecież takie zachowanie to czysty absurd...
 
     
. Mmmmm 
. Mmmmm

Dołączyła: 20 Sty 2010
Posty: 34
Skąd: Puck
Wysłany: 2010-01-21, 00:19   

. a wiec bo mam do tego jak najwieksze prawa . ;/
. i bd pisac co mi sie najbardziej podoba .

. KRYZYS panuje tam l;p
 
     
Afrodytka
[Usunięty]

Wysłany: 2010-01-21, 00:23   

Taa - jasne,a wiesz może co to są zasady dobrego wychowania i jak używa się poprawnie języka ojczystego? A poza tym - nie tak do końca możesz pisać co się podoba,bo wszędzie obowiązują pewne normy w zachowaniu,a za ich przekroczenie można zapłacić - dosłownie i w przenośni...
 
     
atom88 
atom

Wiek: 35
Dołączył: 01 Gru 2009
Posty: 104
Skąd: Połczyno
Wysłany: 2010-01-21, 15:54   

Dzięki "Mmmmm" widze że ktoś stanoł po mojej stronie he :) I ma racje bo w tym sklepie potrafią każdego obgadać :( Każdy może sobie pisać co chce :)

A ty Afrodytko kim jesteś żeby pisać o zasadach dobrego wychowania i poprawności używania jezyka ojczystego ?? ?
Każdy mowi jak chce i pisze jak chce :) no nie :D xh...
_________________
atom
 
 
     
atom88 
atom

Wiek: 35
Dołączył: 01 Gru 2009
Posty: 104
Skąd: Połczyno
Wysłany: 2010-01-21, 15:59   

(a za ich przekroczenie można zapłacić - dosłownie i w przenośni... )

uuu to zabrzmialo jak grożba :(
_________________
atom
 
 
     
joplop 

Wiek: 42
Dołączyła: 20 Sty 2010
Posty: 19
Skąd: Puck
Wysłany: 2010-01-21, 16:07   

Oj oj oj Atom .Masz chyba jakieś rozdwojenie jazni. Z tego co widziałem to kiedyś siedziałeś w tym sklepie cały czas ,a teraz nagle się tobie nie podoba ? Dziwne.
 
     
Afrodytka
[Usunięty]

Wysłany: 2010-01-21, 16:09   

Atom,jestem po prostu osobą,która ceni sobie pewne wartości i zachowania.Lubię żarty i zabawę,ale nie znoszę chamstwa,prostactwa i ciosów poniżej pasa.
A jeżeli ktoś wypowiada się na publicznym forum to powinien umieć się wypowiadać - nie trzeba być od razu poliglotą,aby poznać zasady ortografii,gramatyki i stylistyki.
Co do wychowania - co sądzę,że żyjemy w cywilizowanym świecie,a nie w buszu,więc ogłada jest jak najbardziej wskazana.


I... To nie jest żadna groźba - daleko mi do takich zachowań - to po prostu jest czyste stwierdzenie oczywistego faktu - nic więcej...
 
     
joplop 

Wiek: 42
Dołączyła: 20 Sty 2010
Posty: 19
Skąd: Puck
Wysłany: 2010-01-21, 16:28   

Hej Afrodytka.Masz racje te błędy to masakra,ale niestety tacy co nie umiom najwięcej mają do powiedzenia ;-)
 
     
Afrodytka
[Usunięty]

Wysłany: 2010-01-21, 16:35   

Hejka Joplop. Zgadzam się z tym,oraz ze stwierdzeniem,że Atom był stałym bywalcem sklepu,ale cóż - jak widać - pamięć ludzka jest bardzo zawodna... ;-)
 
     
adi 
adi-ministrator


Dołączył: 02 Sty 2010
Posty: 3201
Skąd: Połczyno
Wysłany: 2010-01-21, 17:02   

Proszę, aż forum huczy :mrgreen: dobrze dobrze :-)
_________________
Tu cichosza tam cicho i w ogóle nic ni ma
wiosna to czy lato jesień albo zima
 
 
     
Afrodytka
[Usunięty]

Wysłany: 2010-01-21, 17:05   

Ha,ha - Adi,czyżbym nie ostrzegała Cię przed czymś takim? :-P
 
     
adi 
adi-ministrator


Dołączył: 02 Sty 2010
Posty: 3201
Skąd: Połczyno
Wysłany: 2010-01-21, 17:31   

Dobrze jest, przynajmniej coś się dzieje, ale niestety jak już za daleko pójdzie dyskusja to będę musiał interweniować. No i zapraszam do innych miłych tematów :mrgreen:
_________________
Tu cichosza tam cicho i w ogóle nic ni ma
wiosna to czy lato jesień albo zima
 
 
     
Afrodytka
[Usunięty]

Wysłany: 2010-01-21, 17:37   

Adi,akurat o mnie to się nie musisz martwić - znam zasady jakie panują na forach,a poza tym - mam nieco obycia i wiem jak się powinien zachowywać normalny człowiek - za innych nie ręczę,a poza tym - niech się każdy martwi o siebie. ;-)
A co do tematów - to jedna rzecz - dla mnie ten jest miły,a że komuś coś tam nie pasuję - nie ma mocnych - wszak jeszcze się taki nie urodził - co by innym dogodził :lol:
 
     
atom88 
atom

Wiek: 35
Dołączył: 01 Gru 2009
Posty: 104
Skąd: Połczyno
Wysłany: 2010-01-21, 17:56   

Słuchaj joplop to ze chodzilem do sklepu to jest moja prywatna sprawa .! Ja chciałem tylko poznać waszą opinie na temat skleu :) a afrodytka zrobiła z tego całkiem inny temat , poza tym niech sie nie czepia bo też jest co dzień w sklepie ... A no i nie obchodzi mnie to jaką jesteś osobą , co lubisz a czego nie , a jeśli chcesz pisać o sobie to w innym temacie :) żal xD
_________________
atom
 
 
     
atom88 
atom

Wiek: 35
Dołączył: 01 Gru 2009
Posty: 104
Skąd: Połczyno
Wysłany: 2010-01-21, 18:00   

Pamiętasz adi jak do mnie pisaleś że na forum jest mało ludzi i nic sie nie dziej ?? :) Napisałem że postaram się coś z tym zrobic :) ... No to masz...
_________________
atom
 
 
     
Wyświetl posty z ostatnich:   
Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Nie możesz ściągać załączników na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Template justBLUE created by geman

PRchecker.info
Strona wygenerowana w 0,05 sekundy. Zapytań do SQL: 13