Wirtualne Połczyno


FAQ FAQ SzukajSzukaj UżytkownicyUżytkownicy GrupyGrupy StatystykiStatystyki AlbumGaleria
RejestracjaRejestracja ZalogujZaloguj


Poprzedni temat «» Następny temat
Archiwalne artykuły na temat Połczyna
Autor Wiadomość
konto usunięte
[Usunięty]

Wysłany: 2009-07-13, 23:31   Archiwalne artykuły na temat Połczyna

Więc pierwszy:

Pobity chłopiec
10.04.2002
POŁCZYNO. Policja została zawiadomiona o pobiciu czternastoletniego chłopca. Do zdarzenia doszło na jednej z ulic Połczyna, w godzinach wieczornych. Samotnego młodzieńca napadło sześciu nieznanych sprawców. Chłopiec został uderzony pięścią w twarz, a kiedy przewrócił się na ziemię, napastnicy skopali go i zostawili. poszkodowany czternastolatek jest mieszkańcem Połczyna. Trwa poszukiwanie sprawców pobicia.

Źródło: Link
Ostatnio zmieniony przez konto usunięte 2009-07-13, 23:37, w całości zmieniany 1 raz  
 
     
konto usunięte
[Usunięty]

Wysłany: 2009-07-13, 23:36   

Kolejny:

Jak powstaje gazeta
04.06.2004
POŁCZYNO. Redagowanie gazety codziennej było tematem warsztatów dziennikarskich jakie odbyły się w Szkole Podstawowej w Połczynie. W zajęciach wzięli udział także nasi reporterzy. O historii druku oraz pierwszych gazetach mówiły Izabela Tokarska i Elżbieta Ruszczyk, nauczycielki z Połczyna. Młodzież interesowała się procesem zbierania informacji oraz przetwarzaniem jej w tekst, który ukazuje się na łamach gazety. Ponieważ pytano również, jak zostać dziennikarzem, to można mieć nadzieję, że wśród uczniów z Połczyna będą także przyszli reporterzy.

W warsztatach dziennikarskich uczestniczyli:

Michła Pienschke, Zgmunt Brzozowski, Bartosz Roszmann, Paweł Jeka, Maciej Czerwicki, Kasia Potrykus, Judyta Brzozowska, Małgosia Hebel, Małgorzata Zelewska, Angelika Brzozowska, Karolina Adrian, Paulina Skrzypkowska, Marcin Brzozowski, Michał Wittbrodt, Damian Paszka, Mariusz Bojke, Damian Bunk, Maciej Sit, Paweł Miotk, Piotr Brzozowski, Jacek Kamiński, Arkadiusz Brzozowski, Adam Cejnowa, Karolina Rohde, Aleksandra Kwidzińska, Aleksandra Potrykus, Izabela Wittbrodt, Anna Cejnowa, Ewa Wittbrodt, Melania Majda.

Źródło: Link
 
     
Jocker_89 


Wiek: 35
Dołączył: 25 Lut 2009
Posty: 852
Skąd: Połczyno
Wysłany: 2009-07-21, 16:00   

Pierwszy artykuł bardzo mnie zaciekawił

Pierwszy raz o tym słyszę że kogoś wtedy pobito. Jeżeli ta osoba miała wtedy 12 lat to byłem tylko rok młodszy. A nic nie słyszałem

Wie może ktoś coś więcej?
 
     
konto usunięte
[Usunięty]

Wysłany: 2009-07-21, 21:50   

Jocker_89 napisał/a:
miała wtedy 12 lat
w artykule jest 14.
 
     
Jocker_89 


Wiek: 35
Dołączył: 25 Lut 2009
Posty: 852
Skąd: Połczyno
Wysłany: 2009-07-24, 16:52   

lime napisał/a:
Jocker_89 napisał/a:
miała wtedy 12 lat
w artykule jest 14.


Nie wiem czemu napisałem 12 jakaś chwilowa zaćma heh :)

Ale dalej jestem ciekaw kogo pobito.
 
     
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Nie możesz ściągać załączników na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Template justBLUE created by geman

PRchecker.info
Strona wygenerowana w 0,03 sekundy. Zapytań do SQL: 12