Wirtualne Połczyno


FAQ FAQ SzukajSzukaj UżytkownicyUżytkownicy GrupyGrupy StatystykiStatystyki AlbumGaleria
RejestracjaRejestracja ZalogujZaloguj


Poprzedni temat «» Następny temat
Film
Autor Wiadomość
Don Hanzo 

Dołączył: 19 Lip 2010
Posty: 140
Skąd: połczyno
Wysłany: 2011-01-06, 19:45   

Incepcja rzeczywiście bardzo dobry , jedyny minus filmu kiepska rola L . Dicapria . $ stopień tez niezły , ale nie dla każdego , bo ma ciężki klimat i system który nie każdy lubi, więc polecam Bardziej INCEPCJE nawet jak ktoś nie lubi SF
 
     
Don Hanzo 

Dołączył: 19 Lip 2010
Posty: 140
Skąd: połczyno
Wysłany: 2011-02-16, 12:02   

Witam ponownie:) jako że po długich poszukiwaniach obejżałem dobre filmy
1 film jaki polecam to WŚCIEKŁOŚĆ - film pełen akcji, ciekawie wyważony scenariusz i agresja w filmie ( jeśli ktoś lubi Thriller / horror / akcje razem dobrze połączone to film się spodoba ) Fabuły nie zdradzam :) 16/20

2 film stary ale jary , ODWAŻNA - Dramat, Kryminał, Thriller ( dobry scenariusz i rezyseria, oczywiście znakomita rola Jodie Foster ( to trzeba zobaczyć 18/20 )
 
     
Don Hanzo 

Dołączył: 19 Lip 2010
Posty: 140
Skąd: połczyno
Wysłany: 2011-02-24, 22:11   

Polecam 1 film, tytuł PIRANIA 3D , może się wydawać że to film kategorii B , ale film co przedstawia , według mnie, dobra muza, akcja, humor, dobry scenariusz , krwawa jatka :) zajefajny klimat :) film dla ludzi co chcą się bawić się filmem:) 17/20

i tu uwaga ! nie mylić z filmem MEGA PIRANIA, film tak tandetny, ze tylko głowa po nim boli daje mu 1/20
 
     
Don Hanzo 

Dołączył: 19 Lip 2010
Posty: 140
Skąd: połczyno
Wysłany: 2011-08-06, 15:46   

Witam Miski :) Papa Don ma nową kolejną RECENZJE ( pewnie tego i tak nikt nie czyta, ale trudno:)

Jeśli lubicie Fantazy, dobry scenariusz i grę aktorską .... to mam coś co może się spodobać ( tu może być szok dla nie których , prezentuje coś co jest o wiele lepsze niż Władca .Pierścieni )
A piszę o nowym hicie HBO , jest to serial o nazwie '' Gra o Tron '' 1 sezon ma 10 odcinków tylko i 2 pierwsze odcinki są nie pozorne, potem co odcinek to lepsze . Dobry klimat, genialny scenariusz i gra aktorska fajna, dużo zwrotów akcji i ogólnie jest to zrobione po mistrzowsku .
Fabuła - Namiestnik króla zostaje zabity i król szuka kolejnego , bo przez zabawy nie ma czasu zajmować się krajem, tymczasem najważniejsze rodziny szykują się do wojny i o walkę o tron po cichu. Gdy król ginie , to zaczyna się ostra walka, spiski, przekręty i dużo zwrotów akcji . Jakby to było mało to z za wielkiego muru, gdzie żyją, inni i źli - szykuje się armia z nie ludzi ( monstra, nie umarli, demony, dzikie plemiona....)
Wszystko to tak się szybko dzieje że nie ma jak się nudzić
( jako ciekawostkę powiem, zrobiłem zakłąd z kumplem że nie będzie mógł się oderwać od tego, choć nigdy nie obejżał serialu bo nie na widzi seriali, :) zakochał się w tym ) Więc na prawdę warto !!! chociażby by przekonać się że Wladca Pierścieni to inna bajka i przesłość .
2 ciekawostka , jest to adaptacja znanej Sagi Pieśń Lodu i Ognia – saga fantasy autorstwa amerykańskiego pisarza George'a R. R. Martina. Obecnie składa się z pięciu części, a autor zapowiada kolejne. Pierwszy tom pt. Gra o tron, wydany w roku 1996 uzyskał literacką nagrodę Locusa. Jego sukces powtórzyły drugi i trzeci tom, zdobywając nagrody Locusa w latach 1999 i 2001.

moja ocena na 20/20 !!!! :jupi:
 
     
Don Hanzo 

Dołączył: 19 Lip 2010
Posty: 140
Skąd: połczyno
Wysłany: 2011-08-10, 19:51   

Coś jakaś martwica na tym forum:) panie panowie:) ŻYJCIE!!!
 
     
adi 
adi-ministrator


Dołączył: 02 Sty 2010
Posty: 3201
Skąd: Połczyno
Wysłany: 2011-08-11, 13:22   

Don Hanzo, no martwica jest i to duża, ale co na to poradzić :cry:
_________________
Tu cichosza tam cicho i w ogóle nic ni ma
wiosna to czy lato jesień albo zima
 
 
     
adi 
adi-ministrator


Dołączył: 02 Sty 2010
Posty: 3201
Skąd: Połczyno
Wysłany: 2012-04-30, 23:03   

Ostatnio byliśmy z żoną na filmie pod tytułem "Nietykalni" Bardzo fajny firlm i dlatego chcę go polecić:


_________________
Tu cichosza tam cicho i w ogóle nic ni ma
wiosna to czy lato jesień albo zima
 
 
     
Don Hanzo 

Dołączył: 19 Lip 2010
Posty: 140
Skąd: połczyno
Wysłany: 2012-05-08, 20:00   

Nie lubię tego klimatu i francuskich komedii :)
 
     
lukashori 
Łukasz

Pomógł: 1 raz
Wiek: 41
Dołączył: 22 Gru 2008
Posty: 1140
Skąd: Brudzewo Żelistrzewo
Wysłany: 2012-05-08, 23:24   

a propo tego filmu zajefajny :)
_________________
:)
 
 
     
leo20 

Wiek: 35
Dołączył: 26 Wrz 2009
Posty: 586
Skąd: Celbówko
Wysłany: 2012-05-09, 18:28   

Ja ostatnio oglądałem Sherlock Holmes: Gra Cieni fajny film, dużo akcji , polecam
 
     
Don Hanzo 

Dołączył: 19 Lip 2010
Posty: 140
Skąd: połczyno
Wysłany: 2012-05-11, 15:57   

Ja wam ten polecam, zrobione genialnie i trzyma w napięciu :)



A jeśli chodzi o nowości, to mam coś i dla Pań i Panów
 
     
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Nie możesz ściągać załączników na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Template justBLUE created by geman

PRchecker.info
Strona wygenerowana w 0,03 sekundy. Zapytań do SQL: 12