Wirtualne Połczyno


FAQ FAQ SzukajSzukaj UżytkownicyUżytkownicy GrupyGrupy StatystykiStatystyki AlbumGaleria
RejestracjaRejestracja ZalogujZaloguj


Poprzedni temat «» Następny temat
MMO RPG
Autor Wiadomość
Don Hanzo 

Dołączył: 19 Lip 2010
Posty: 140
Skąd: połczyno
Wysłany: 2011-01-06, 19:56   MMO RPG

Moje hobby które polecam, choc to bardzo nałogowe , może być, ale co tam, każdy musi mieć jakiegoś świra by być normalny ;)

Na początek jakby ktoś nie wiedział co to jest , to oto definicja
MMORPG (ang. Massively Multiplayer Online Role Playing Game) – rodzaj gier komputerowych RPG, w których duża liczba graczy może grać ze sobą w wirtualnym świecie. Podobnie jak w innych rodzajach RPG gracz wciela się w postać i kieruje jej działaniami. Dostęp do gier MMORPG zwykle jest zapewniany przez producenta gry. Gry tego typu są bardzo popularne na całym świecie, szacuje się, że łącznie wszystkie razem na całym świecie osiągnęły 30 milionów użytkowników w 2006 roku.

Obecnie uznaje się gry MMORPG za podgrupę gier MMO, choć to właśnie MMORPG z tej grupy pojawiło się jako pierwsze.

Niektórzy lubią jeździć godzinami autem , nie którzy , czytać książki lub oglądać seriale, są tacy co lubią godzinami siłownie lub bawić się po chemii. itd.... Każdy ma jakiegoś świra, jakiś nałóg . Dla mnie MMORPG działa lepiej niż alk , dragi ci jazda samochodem, dlatego przedstawiam wam moje hobby :)
Obecnie bawię się z ludzmi z Guild Wars :) jakby ktoś chciał popisać o tym , to zapraszam do rozmowy
 
     
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Nie możesz ściągać załączników na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Template justBLUE created by geman

PRchecker.info
Strona wygenerowana w 0,04 sekundy. Zapytań do SQL: 12