Wirtualne Połczyno


FAQ FAQ SzukajSzukaj UżytkownicyUżytkownicy GrupyGrupy StatystykiStatystyki AlbumGaleria
RejestracjaRejestracja ZalogujZaloguj


Poprzedni temat «» Następny temat
Nie sklep,a sklepy...
Autor Wiadomość
Afrodytka
[Usunięty]

Wysłany: 2010-01-21, 21:41   Nie sklep,a sklepy...

Patrząc na to,że "gorący" temat został nagle zablokowany można wnioskować tylko i wyłącznie jedną rzecz - nie ma wolności słowa na Połczyńskim forum,a więc widać jasno i wyraźnie - "rządzi" pewna grupka ludzi,którzy mogą wszystko,a inni mają spadać.
Adi,niech Ci tylko nie przyjdzie do głowy zblokowanie mojego tematu - ja nie szukam dziury w całym,ale wręcz wymagam jednego - jak ktoś mówi A,to niech go również stać na powiedzenie B. Do niedawna w Połczynie były 3 sklepy - powstał 4 i zaraz szumy - gdzie sens i logika,gdzie wolny rynek?
Mamy mówić o usługach? OK - proszę bardzo,ale konkrety,a nie siać jadem...
 
     
Jocker_89 


Wiek: 35
Dołączył: 25 Lut 2009
Posty: 852
Skąd: Połczyno
Wysłany: 2010-01-21, 21:45   

Afrodytka tamten temat został zamknięty tylko i wyłącznie dlatego że snuliście do siebie pretensje....
To nie ma nic wspólnego z wolnością słowa.
Lubie pisać na różnych forach o różnej tematyce i wiesz co. To co się zaczęło dziać na samym początku tego gorącego tematu każdy z uczestników na innym forum od razu dostałby bana ....

Generalnie Admin miał bardzo długą cierpliwość lecz użytkownicy tego nie docenili.
 
     
Afrodytka
[Usunięty]

Wysłany: 2010-01-21, 21:49   

O nie Jocker,mylisz się - to tylko tutaj się tak dziwnie działa - bywam na forach,gdzie się naprawdę coś dzieje i to co było "tu" - to normalnie pikuś.Po prostu - ''ręka rękę myje''
A że pozwolę sobie spytać - jesteś rzecznikiem Admina?
 
     
Jocker_89 


Wiek: 35
Dołączył: 25 Lut 2009
Posty: 852
Skąd: Połczyno
Wysłany: 2010-01-21, 21:52   

Generalnie większość for na których jestem panują bardzo rygorystyczne przepisy, wypowiada się tam bardzo dużo osób.

Nie nie jestem jego rzecznikiem, po prostu dbam o wizerunek forum ;)
 
     
Afrodytka
[Usunięty]

Wysłany: 2010-01-21, 21:57   

Sorki,a to forum ma naprawdę jakiś wizerunek? Kurczę - nie wiedziałam :-P

I zobacz sam - zadyma,bo jeden ściągnął sobie "zaplecze" - nowy temat - ogólny i co - dzieci po dobranocce poszły spać,czy rodzice do domów wrócili i kazali wyłączyć komputery?

Ja rozmawiam na każdy temat - na kilku portalach,ale tu nie ma zbytniego sensu siedzieć,bo ja nie lubię zadymiarzy,a tu jak widzę - praktycznie tylko tacy bywają...
 
     
Jocker_89 


Wiek: 35
Dołączył: 25 Lut 2009
Posty: 852
Skąd: Połczyno
Wysłany: 2010-01-21, 22:05   

Cytat:
Sorki,a to forum ma naprawdę jakiś wizerunek? Kurczę - nie wiedziałam :-P


No ma. Wystarczy przejrzeć kilka innych tematów a można dowiedzieć się wielu ciekawych rzeczy :)


Cytat:
I zobacz sam - zadyma,bo jeden ściągnął sobie "zaplecze" - nowy temat - ogólny i co - dzieci po dobranocce poszły spać,czy rodzice do domów wrócili i kazali wyłączyć komputery?


Użytkownicy którzy zarejestrowali się tutaj tylko po to aby uczestniczyć w tej "gorącej debacie" jak nie będą się wypowiadać w innych tematach zostaną usunięci, bo można się domyśleć po co się zalogowali.


Cytat:
Ja rozmawiam na każdy temat - na kilku portalach,ale tu nie ma zbytniego sensu siedzieć,bo ja nie lubię zadymiarzy,a tu jak widzę - praktycznie tylko tacy bywają...


Jak zaczyna się konkretna debata wystarczy podać kilka argumentów. Kiedy druga strona zaczyna powiedzmy pisać inne rzeczy niż tzw argumenty to ładnie podziękować za pisanie i zostawić to bez komentarza.
Byłby sens GDYBYŚCIE od czasu do czasu zamieszczali jakieś ciekawe artykuły, newsy itp na forum :)
A nie tylko FLAME WAR....
 
     
Afrodytka
[Usunięty]

Wysłany: 2010-01-21, 22:11   

Jednak zobacz - napisałam - możemy pogadać o usługach i co?
Jakoś chętnych nie widzę,bo rzecz oczywista - nie chodziło wcale o to,aby dyskutować,lecz pyskować i to w sumie bezsensu.

Jak dla mnie - to tylko i wyłącznie jeden sklep zasługuje na miano sklepu,bo tam naprawdę miło można zrobić zakupy i pogadać,a nie jak niestety w innych - z łaską obsłużą.
Niegdyś robiłam zakupy w nieistniejącym już sklepie,ale to przeszłość,a gdyby nie nowy - naprawdę zasuwałabym do Pucka po sprawunki.
 
     
Jocker_89 


Wiek: 35
Dołączył: 25 Lut 2009
Posty: 852
Skąd: Połczyno
Wysłany: 2010-01-21, 22:18   

Ja nie mam nic do żadnego sklepu każdy ma swoje plusy i minusy :)

Od siebie powtórzę to co pisałem szybciej. Jeżeli chodzi o sklep "Julka" to nie mam nic przeciwko temu lubię tam kupować i tyle. Może czasami są tam braki towaru ale to mi jakoś nie przeszkadza ;)
raz towar jest raz nie ma prawda ? :)

Jak inne osoby znowu zaczną tutaj wypominać sobie to i tamto temat zostanie pewnie znowu zamknięty a i bany pewnie też polecą :)
 
     
atom88 
atom

Wiek: 35
Dołączył: 01 Gru 2009
Posty: 104
Skąd: Połczyno
Wysłany: 2010-01-21, 22:20   

( Jak dla mnie - to tylko i wyłącznie jeden sklep zasługuje na miano sklepu,bo tam naprawdę miło można zrobić zakupy)

To pewnie Lewiatan :)
_________________
atom
 
 
     
Afrodytka
[Usunięty]

Wysłany: 2010-01-21, 22:22   

To że Ty kupujesz w "Julce" to akurat wiem,ale to na marginesie ;-)
Co do towaru to rzecz przecież jasna - towar jest,a za chwilę go nie ma,bo przecież gdyby nie schodził - to po co by był dany sklep!?
No i chyba najważniejsze - zawsze znajdzie się jakaś osóbka,której coś nie pasuje,a przecież wszystkim dogodzić się nie da - jeszcze się taki nie urodził :roll:
 
     
Jocker_89 


Wiek: 35
Dołączył: 25 Lut 2009
Posty: 852
Skąd: Połczyno
Wysłany: 2010-01-21, 22:24   

Dobra ja na dzień dzisiejszy wyłączam się z udzielania na forum. Mam tylko nadzieję że poziom rozmów który jest w tej chwili się utrzyma ;)

Pozdrawiam wszystkich dobranoc ;)
 
     
atom88 
atom

Wiek: 35
Dołączył: 01 Gru 2009
Posty: 104
Skąd: Połczyno
Wysłany: 2010-01-21, 22:27   

Dobranoc :)
_________________
atom
 
 
     
adi 
adi-ministrator


Dołączył: 02 Sty 2010
Posty: 3201
Skąd: Połczyno
Wysłany: 2010-01-21, 22:29   

No proszę i się da jakoś spokojnie pogadać.
Afrodytka, oceniasz całe forum po jednym temacie. Mało się na nim dzieje, ale jest spokój - do dzisiaj. Jeżeli ma ktoś coś do powiedzenia to mówi.
Myślę, że na moim miejscy każdy inny admin by taką samą decyzje podjął.
_________________
Tu cichosza tam cicho i w ogóle nic ni ma
wiosna to czy lato jesień albo zima
 
 
     
. Mmmmm 
. Mmmmm

Dołączyła: 20 Sty 2010
Posty: 34
Skąd: Puck
Wysłany: 2010-01-21, 22:30   

. DobranoC **** ;
. Jocker : ))
 
     
Afrodytka
[Usunięty]

Wysłany: 2010-01-21, 22:31   

Atom,widać lubisz wycieczki skoro tak daleko biegasz do sklepu :-P

I ja nie podzielam Twojej opinii,bo produkty marki "Lewiatan" są marnej jakości i nigdy nie chciałabym mieć takiego sklepu jako patronacki...
Jedyne co tam można pochwalić - to szefostwo - idzie się z nimi dogadać,ale ja i tak będę za sklepem "Julka",no i przecież mam do tego pełne prawo - czyż nie? :lol:
 
     
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Nie możesz ściągać załączników na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Template justBLUE created by geman

PRchecker.info
Strona wygenerowana w 0,04 sekundy. Zapytań do SQL: 12