Wirtualne Połczyno


FAQ FAQ SzukajSzukaj UżytkownicyUżytkownicy GrupyGrupy StatystykiStatystyki AlbumGaleria
RejestracjaRejestracja ZalogujZaloguj


Poprzedni temat «» Następny temat
Witam! Kubuś2001
Autor Wiadomość
Kubuś2001 

Pomógł: 3 razy
Dołączył: 01 Lip 2009
Posty: 235
Skąd: Kaszuby
Wysłany: 2009-07-02, 10:19   Witam! Kubuś2001

Witam!

Cieszę się, że trafiłem na połczyńskie forum i jestem pod wrażeniem licznego uczestnictwa.
W porównaniu z innymi podobnymi stronkami naprawdę nie macie się czego wstydzić.

Wprawdzie jestem mieszkańcem Pucka, ale Połczyno jest mi rodzinnie bliskie i spędziłem tu przyjemne chwile dzieciństwa.

Raczej nie pomogę w sprawach bieżących, ale być może dorzucę swoje trzy grosze odnośnie historii Waszej wsi ;-) .

Pozdrawiam!
 
     
konto usunięte
[Usunięty]

Wysłany: 2009-07-02, 14:03   

Witaj, witaj.
Miło, że do nas zawitałeś i wyrażasz chęć uczestnictwa w naszym mały forumowym społeczeństwie. Powli się rozwijamy i robimy wszystko, aby forum i serwis przetrwało.

Piszesz, że jesteś z Pucka, a to wcale nie szkodzi ponieważ dla Pucka też jest specjalny dział. Poza tym przyjmiemy każdego to będzie chciał być z nami.

Bieżące informacje z Pucka też się nam przydadzą. A na temat Historii Wsi Połczyno poczytam z chęcią (zdjęcia z przeszłosci mile widziane).

Pozdrawiam i życzę mile spędzonych chwil razem z nami.

Administrator

ps. Ponieważ mało kto wie o naszym istnieniu możesz powiadomić swoich znajmomych, podając im link polecający, może zainteresują się i dołączą do nas.
 
     
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Nie możesz ściągać załączników na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Template justBLUE created by geman

PRchecker.info
Strona wygenerowana w 0,03 sekundy. Zapytań do SQL: 12