Wirtualne Połczyno


FAQ FAQ SzukajSzukaj UżytkownicyUżytkownicy GrupyGrupy StatystykiStatystyki AlbumGaleria
RejestracjaRejestracja ZalogujZaloguj


Poprzedni temat «» Następny temat
KGW reaktywacja ?
Autor Wiadomość
fireman 


Dołączył: 29 Paź 2009
Posty: 11
Skąd: Połczyno
  Wysłany: 2015-10-23, 11:52   KGW reaktywacja ?

No i mimo inicjatywy (członka rady sołeckiej), chęci Sołtysa, zaproszeniu na spotkanie osób chętnych do pracy, zaproszeniu gości którzy z chęcią chcieli pomóc w założeniu i organizacji KGW na nowo - nic. 29-go na spotkaniu były 4 osoby. Czy naprawdę w Połczynie, dużej wiosce, nie ma kilkunastu pań które mogły by i chciały coś zrobić? Co o tym myślicie.
Ja mam swoje teorie, niekoniecznie słuszne.
 
     
adi 
adi-ministrator


Dołączył: 02 Sty 2010
Posty: 3201
Skąd: Połczyno
Wysłany: 2015-10-25, 10:50   

fireman, szkoda, że nie daliście informacji o spotkaniu na stronę i na forum wcześniej. Połczyno zamieszkuje coraz więcej osób, może ktoś nowy by chciał się w KGW zaangażować.

Może warto jeszcze raz podjąć inicjatywę, ale najpierw bardziej to nagłośnić - www, forum, FB.
_________________
Tu cichosza tam cicho i w ogóle nic ni ma
wiosna to czy lato jesień albo zima
 
 
     
fireman 


Dołączył: 29 Paź 2009
Posty: 11
Skąd: Połczyno
Wysłany: 2015-10-27, 10:57   

Niestety myślę że nie jest to jedynie wina "słabej reklamy". Ba, chyba nawet jestem tego pewien. Kłopot tkwi .., no właśnie. Tzw. poczta pantoflowa, ogłoszenie w kościele itp. Może to nie wiele ale jakoś w innych wsiach działa, i to z niezłym skutkiem. Myślę że coś w mieszkańcach Połczyna musi się zmienić. Na pewno potrzeba nowych ludzi, bez zaszłości i uprzedzeń.
Ostatni festyn na boisku pokazał chyba że można? A zorganizowaniem konkurencji (program), zebranie chętnych np. na upieczenie ciasta itp. zajęła się praktycznie jedna osoba. Gdyby tylko miała wsparcie. W przypadku reaktywacji KGW było podobnie. Wstyd tylko dla niej przed zaproszonymi gośćmi którzy z chęcią przyjechali i chcieli pomóc w "papierach", organizacji itp.
 
     
adi 
adi-ministrator


Dołączył: 02 Sty 2010
Posty: 3201
Skąd: Połczyno
Wysłany: 2015-10-27, 22:36   

fireman, masz rację. Kiedyś nie było Internetu a ten co chciał to wiedział co go interesuje. Ludzie też inaczej do takich spraw podchodzili.

Ale myślę, że korzystać trzeba z nowych narzędzi także.


Także mam prośbę aby mnie też informować, oczywiście odpowiednio wcześniej, że coś się będzie dziać, nie chodzi tylko o KGW.
_________________
Tu cichosza tam cicho i w ogóle nic ni ma
wiosna to czy lato jesień albo zima
 
 
     
Ania 


Wiek: 41
Dołączyła: 05 Lis 2008
Posty: 515
Skąd: Połczyno
Wysłany: 2015-10-28, 14:35   

Ale chyba nie jest to ostatnia próba reaktywacji KGW i w najbliższym czasie odbędzie się kolejne spotkanie. Sama chciałam, ale termin mi nie pasował.

Ilość osób jaka była na pierwszym spotkaniu i tak jest duża, bo jak ja próbowałam reanimować nasze koło to były tylko 2 osoby, czyli ja (jako osoba z zarządu miałam prawo zwołać zebranie bez przewodniczącej) i pani, która nie do końca jestem pewna że chciała by koło istniało, raczej była wysłana przez poprzednią przewodniczącą na "przeszpiegi" (mam nadzieję, że się mylę)

Mam pewność, że po kwasach jakie były kilka lat temu będzie trudno od razu zebrać dużą grupę, ale zawsze można zacząć działać w wąskim gronie i pokazać innym, że warto coś takiego tworzyć. Tym bardziej że jest poparcie u "władz" :)
 
     
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Nie możesz ściągać załączników na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Template justBLUE created by geman

PRchecker.info
Strona wygenerowana w 0,03 sekundy. Zapytań do SQL: 12