[Nie 15:35] mwrzesi:  Witam wszystkich. Może zacznę prosto z mostu ;) Planujemy z rodzinką przeprowadzić się w okolice Połczyna, bo jest to świetna lokalizacja. Jest jedno ale, mianowicie wytwórnia pasz i tutaj moje pytanie do Państwa. Jaki to ma wpływ na codzienne życie? Mam na myśli np. zapachy, hałasy, inne tego typu uciążliwe sprawy. Będę wdzięczny za szczere odpowiedzi, bo one na pewno pomogą nam się zdecydować Pozdrawiam serdecznie Maciej
[Pią 14:34] roman:  Dobrze się zastanów,mieszkam tu od paru lat i do tego smrodu z Schapolu nie mogę się przyzwyczaić.Oni trują nas bezkarnie,pisałem o tym wcześniej alenic sie nie dzieje.
[Pon 17:10] Ania:  Myślę, że najlepiej przyjechać, zobaczyć i zadecydować :-) Nie warto kierować się opiniami innych. Ile osób tyle opinii, a niektórym to zawsze będzie źle :confused:
[Sob 0:10] Jocker_89:  mieszkam całe życie w Połczynie i jeszcze nigdy nie przeszkadzał mi zapach. Możliwe, że w pobliżu zapach może być uciążliwy ale kilkaset metrów dalej już raczej nie powinno być problemu
[Sob 23:21] adi:  Być może zapach jest uciążliwy dla osób mieszkajacyh w bezpośrendim sąsiedztwie fabryki? Ale jeżeli by to było szkodliwe, to by więcej na tem temat było pewnie.