Wirtualne Połczyno - Forum

Nasze pasje i zainteresowania - PlayStation 3

atom88 - 2011-03-16, 15:25
Temat postu: PlayStation 3
Elo macie konsole Ps3 ?? ? Gracie online ?
Jak tak to zapraszajcie

psn nick = atompiotr

Aktualnie gram w COD Black OPS



Don Hanzo - 2011-03-17, 15:37

Nie obrażając nikogo , moim skromnym zdaniem konsole są dla zielonych graczy lub niedzielnych . a dlaczego? już wyjaśniam .
Po 1 konsolowe gry kontrolują prywatne firmy , nie pozwalając na używanie własnej twórczości ( mocno kontrolują każdą grę, dlatego nie są zbyt orginalnę i są drogę i mała konkurencja, więc gry są słabsze niż te na PC - jednym słowem są ograniczone :bad:
Dlatego też więcej ciekawszych gier na PC, są tańsze, bardziej zakręcone i rozwinięte gry :)
Gry konsolowe dlatego szybciej się nudzą :)
Kozacy w grach wolą grać klawiaturą , trudniej do opanowania, ale potem łatwiej się gra ;)
Kolejny argument to że na konsolach niema takich klasyków jak Herosi, Diablo, Gothic, Wiedzmin itd :) a gry konsolowe można grać i na konsolach i na kompie z pomocą pada lub klawiatury
co do COD Black OPS to dobra gra, polecam :) choć gustuje w MMO bardziej :)

atom88 - 2011-03-18, 14:23

Wiele lat grałem na PC :) ale po zakupie konsoli , kompa używam tylko do neta . Jaką konsole używasz bądź używałeś skoro twierdzisz ze na PC gra sie lepiej . Ja tam wole grać na dużym ekranie w jakości HD .

A tak po za tym to nie jest temat w stylu (na jakim sprzęcie lepiej wam się gra ?? ? )

Jocker_89 - 2011-03-19, 12:14

Ja tam wolę pegazusa ;]
atom88 - 2011-03-19, 12:33

Joo pegazus to normalnie legenda :)
leo20 - 2011-03-19, 18:04

pegazus legendą? Atari to było coś, aż się łezka w oku kręci jak przypomnę sobie jak z bracholem pykaliśmy w to jak byliśmy dziećmi
adi - 2011-03-20, 11:55

No ale pegazus był pierwszą konsolą do gry, a atari to był komputer.

Kilka dni temu w TV wspominali coś, że minęło już 20 lat od czasu gdy wyszła pierwsza "konsola".

vietcom - 2011-03-22, 21:53

adi napisał/a:
No ale pegazus był pierwszą konsolą do gry, a atari to był komputer.

Małe sprostowanie:
Z tego, co wiem jedną z pierwszych rozpowszechnionych konsoli był Atari VCS/2600

A totalnie pierwszą konsolą (nawet miałem okazję na niej grać) był pamiętny Pong Madness

Don Hanzo - 2011-03-25, 21:26

Komp i tak rządzi :) a grałem na wszystkich PS i Xboxaxh, comodore, atari i pegazusach .
Można by powiedzieć że jestem ogar = kozak itp:) żadna konsola nie da tego co PC . Żadna grafika , ani wielkość tv nie ma szans z grywalnością gier na pc :)

daris666 - 2011-04-01, 22:29

Uważam , że komputer nigdy nie był stworzony do gier. Zaczynałem na Atari , potem Comodore 64 , 128 , Pegasus , wszystkie Amigi , potem PSX , PS2 , PS3 . W/g mnie do gier konsola do pracy komputer.

Zresztą komputer trzeba stale modować , podkręcać i bóg wie co jeszcze .


PS3 dla mnie jak na razie najlepsza , nie gram on-line , nie mam już tyle czasu co kiedyś :) :)

Nie ma Diablo ale jest Tekken i Resident Evil :)
Od kiedy weszło PS3 move imprezki nabrały innego charakteru- kto grał ten wie o czym mówię .

Miał ktoś kiedyś kartridże do Atari 2600 :) ?


Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group