Wirtualne Połczyno - Forum

Nasze pasje i zainteresowania - Gothic

Don Hanzo - 2010-07-22, 22:28
Temat postu: Gothic
To jedyna gra w którą zagrałem w sumie 18x gdzieś około, w tym noc kruka 9x :) chętnie pogadam o niej na forum jak są tu jej fani :) gothic 4 uratuje serie- wierzę w to po cichu ;-)
adi - 2010-07-23, 23:44

No jak już wcześniej pisałem o grach nie pogadam. Także czekamy na innych zainteresowanych.
molly - 2010-07-24, 11:16

ja juz wogóle
vietcom - 2010-07-24, 21:16

Ja kilka dni temu przeszedłem po raz chyba trzeci Gothic I, a teraz gram w G II, a jak skończę, to mam zamiar przejść Noc Kruka.
Don Hanzo - 2010-07-25, 01:38

w razie problemów wal:) śmiało , znam grę na pamięć , Noc kruka najlepszy :) choć gothic 1 ma najlepszą fabułę . ta gra działa jak dobry narkotyk :) polecam Mod Mroczne Tajemnice do gothic1 - tu link http://gothermod.dbv.pl/r...p?article_id=34

co i jak tu macie wyjaśnione i podane inne mody http://gothermod.dbv.pl/news.php a jest tego trochę:)

Don Hanzo - 2010-09-30, 22:12

Nie ma jeszcze Gothic 4, ale ludzie narzekają już . Ja osobiście to sprawdzę, kupie w pazdzierniku i dam swoją recenzje :) Mam nadzieje że seria nieumarła jak piszą
vietcom - 2010-09-30, 23:50

Ja nawet w trójkę nie mam jak zagrać, bo mam za słaby sprzęt...
Jocker_89 - 2010-10-07, 11:47

Ja już bardzo dawno nie grałem w żadną grę. Wszystko przez to że mam stary i bardzo słaby sprzęt.
leo20 - 2010-10-07, 12:34

ja to lubię sobie czasami w coś popykać, niestety mam za słabego kompa i w żadne nowe gry sobie nie pogram
adi - 2010-10-07, 13:16

A ja nie gram w nic, kompa mam znośnego więc coś tam na nim pójdzie, ale jakoś mnie granie nie pociąga.
Don Hanzo - 2010-10-09, 10:46

Stare gry potrafią być na topie do dzisiaj , Mogę polecić gry na każdy komp . Ja nawet pykam gry z przed 8 lat jak Herosi 3, Diablo, Etherlods . Dobra gra każdego rozkręci , nawet Adiego . Możemy nawet założyć fan klub i grać razem przez net :)
adi - 2010-10-09, 12:08

Don Hanzo napisał/a:
Dobra gra każdego rozkręci , nawet Adiego
Nie nie wolałbym nie bo jeszcze się za bardzo wkręcę.
Don Hanzo - 2010-10-09, 14:44

Jak każdy nałóg i rozrywka wciąga , dlatego trzeba mieć dystans :) a granie nie jest złe , jeśli ktoś jest rozsądny :) ja to zawsze mówię że niektórzy wieczorami lubią gańdzie i piwo :) a ja tam wole wybrać się w świat fantazy ;D :mrgreen: . No dobra, ide ratować świat ;D
adi - 2010-11-14, 11:55

I jak tam idzie Ci ratowanie tego twojego wirtualnego świata? :-D
Don Hanzo - 2010-12-03, 09:43

A wciąga granie, gram znowu GW :)fajnie z kolegami pograć :)
adi - 2010-12-04, 00:13

W sumie jak za oknem nieciekawie to i pograć można :)
molly - 2010-12-06, 18:19

ale można by było i popisac na forum :)
adi - 2010-12-06, 20:59

No właśnie i tu masz rację :)
Don Hanzo - 2010-12-06, 22:03

Oj cienko z czasem , kilka forum odwiedzam :) robię stronkę i GW:) tam liczą na mnie ludzie , a mam pod opieka z 200osob i życie w realu tez pędzi niemiłosiernie . Nawet nie mam kiedy Gothic 4 zagrać
adi - 2010-12-07, 00:08

Don Hanzo, taki zajęty jesteś, a byś chciał tutaj moda jeszcze :shock: :?:
molly - 2010-12-08, 22:20

Cytat:
tam liczą na mnie ludzie


tutaj też :)

adi - 2010-12-08, 23:33

Tak jest, tu liczymy na was wszystkich.
Don Hanzo - 2011-01-06, 19:47

No i nie pograłem se Gothic 4 , zamula mi komp za bardzo:) specialnie dla tej gry kupuje nowego kompa :) nie ma to jak hobby :)
adi - 2011-01-07, 20:33

To nie hobby to zboczenie :)
leo20 - 2011-01-07, 23:01

Don Hanzo, to już jest uzależnienie i to się powinno leczyć
adi - 2011-01-07, 23:24

Najgorsze jest to, że jest dużo takich ludzi. Z drugiej strony nie wiadomo co lepsze uzależnienie od gier czy od używek różnego rodzaju.
molly - 2011-01-08, 18:27

jendo i drugie niejest normalne :spioch:
Don Hanzo - 2011-01-08, 20:25

Jeśli to użaleznienie - zboczenie, to korzystanie z netu , alegro, fora itp to tez zboczenie i użaleznienie, co do narkotyków, to znam je dobrze i nie mam z tym problemów . Paliłem, wciągałem, bawiłem się , potem postanowiłem to odstawic i nie miałem z tym problemów . nadal zapale , wciągne czy wezmę dropsy ( średnio raz na pół roku, nie licząc wakacji ) nie ciągnie mnie do tego, tak jak nie pije za dużo alk, wiem kiedy zrobić STOP. A wy chyba nie wiecie co mówicie . To że gadają ze to złe i to złe to wymysły polityczne, bo ktoś ma w tym biznes . Prosty argument , Holendrzy sto o wiele bardziej cywilizowani niż amerykanie, niemcy czy polacy a narkotyki to u nich jak u nasz kawa. A jesli tak myślicie to bądźcie konsekwentni do końca . Zabrońcie pic kawy, oglądać tv, jeździć samochodem . Przez to ludzie trafiają też do spitala i szkodzi im . Prawda jest taka ze wszystko szkodzi , nawet masło :D a co do gier nałóg jak nałóg ;) wole tak niż chlać alk, palić papierosy i wyzywać się na otoczeniu . A grają narody bardziej rozwinięte niż polska, jak japonia, niemcy, francja, 90% moich znajomych co grają nałogowo to studenci, licealiści i po studiach .
Dobra , kończąc swe wypociny:D pytanie do wasz ile dziennie oglądacie tv, lub ile czytacie książek tygodniowo??? :) :ups:

leo20 - 2011-01-08, 21:54

Don Hanzo napisał/a:
pytanie do wasz ile dziennie oglądacie tv, lub ile czytacie książek tygodniowo???
książek nie czytam wcale, a tv oglądam 2-3 godziny, to nie jest dużo, napisałem że kupowanie nowego kompa tylko po to by zagrać w jakąś grę jest uzależnieniem, żaden zdrowy człowiek specjalnie dla jakieś gry nie będzie wydawał kasy w błoto bo to paranoja.
Ania - 2011-01-09, 00:13

Znam pare przypadków w których ten niewinny nałóg zniszczył życie osobie uzależnionej jak i rodzinie tej osoby. Każdy nałóg jest zły i nie ma tu różnicy czy od alkocholu, papierosów, gier, nawet sportu.
Don Hanzo - 2011-01-09, 19:30

Leo:) czyli kupno kompa , dla ciebie to zło :) kupuje bo mnie stać . Dobrze zarabiam, nie mam dzieci, ani żony , więc kupuje:). Tak jak dla fanów samochodów, rożne nowe technologie wyznacza im że trzeba kupować, tak dla maniaków komputerowych , nowe technologie i nowe gry- wyznaczają granice i jak kogoś stać to idzie za czasem technologicznym:) a Gra to tylko pretekst ( Mówi mi że mam już zacofany sprzęt i czas na zakupy:) . Ty pewnie jak kupisz se spodnie lub bluzę to nosisz je aż się rozpadną bo nie idziesz za modą, dla ciebie to wyrzucanie kasę w błoto :)
a 2-3 h tv to też Uzależnienie co robi z mózgu sieczkę, co ci powie każdy lekarz :) i polecam książki , sprawiają że ludzie są mniej ograniczeni - mają sersze poglądy i wyobraźnie

Ania - zgadzam się z tobą . Nałóg może zniszczyć życie osobie Użależnionej i jego otoczeniu i Można się uzależnić od wszystkiego, więc do forumowiczów wyżej apeluje by nie definiowali że jeden nałóg jest gorszy a 2 nie , bo to zależy od człowieka zawsze - on się niszczy , a nie nałóg jego

a Kompa robię średnio co 3 lata , bo nie lubię mieć złomu :) i żeby było zabawnie to za miech będę szalał na 2 kompach na raz :) niezłą kasę w necie idzie zarobić
Pozdrawiam ;)

Jocker_89 - 2011-01-09, 23:16

Gdyby mi budżet pozwolił to jedynym dylematem moim byłby wybór pomiędzy kompem a konsolą he ; D (teraz moja stara maszyna nie pozwala mi nawet na granie w SAPER'a ;D )

Wracając do tematu.
Don Hanzo wcześniej napisałem o moim kompie o braku kasy na te rzeczy, ale tak generalnie to bym robił jak Ty. Mam kilka gier które zapadały mi w pamięci i naprawdę chętnie bym sobie w nie pograł i przypomniał stare czasy.

Według mnie nie jest to żadne zboczenie ani nic z tych rzeczy. Robisz to co lubisz, nikomu nie wadzisz...... :)

Chciałem coś jeszcze dopisać ale wypadło mi z głowy he

adi - 2011-01-13, 22:10

Szkoda, że nikt nie chce się uzależnić od naszego forum :cry:

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group