Wirtualne Połczyno - Forum

Punkty handlowe i usługowe - Nie sklep,a sklepy...

Afrodytka - 2010-01-21, 21:41
Temat postu: Nie sklep,a sklepy...
Patrząc na to,że "gorący" temat został nagle zablokowany można wnioskować tylko i wyłącznie jedną rzecz - nie ma wolności słowa na Połczyńskim forum,a więc widać jasno i wyraźnie - "rządzi" pewna grupka ludzi,którzy mogą wszystko,a inni mają spadać.
Adi,niech Ci tylko nie przyjdzie do głowy zblokowanie mojego tematu - ja nie szukam dziury w całym,ale wręcz wymagam jednego - jak ktoś mówi A,to niech go również stać na powiedzenie B. Do niedawna w Połczynie były 3 sklepy - powstał 4 i zaraz szumy - gdzie sens i logika,gdzie wolny rynek?
Mamy mówić o usługach? OK - proszę bardzo,ale konkrety,a nie siać jadem...

Jocker_89 - 2010-01-21, 21:45

Afrodytka tamten temat został zamknięty tylko i wyłącznie dlatego że snuliście do siebie pretensje....
To nie ma nic wspólnego z wolnością słowa.
Lubie pisać na różnych forach o różnej tematyce i wiesz co. To co się zaczęło dziać na samym początku tego gorącego tematu każdy z uczestników na innym forum od razu dostałby bana ....

Generalnie Admin miał bardzo długą cierpliwość lecz użytkownicy tego nie docenili.

Afrodytka - 2010-01-21, 21:49

O nie Jocker,mylisz się - to tylko tutaj się tak dziwnie działa - bywam na forach,gdzie się naprawdę coś dzieje i to co było "tu" - to normalnie pikuś.Po prostu - ''ręka rękę myje''
A że pozwolę sobie spytać - jesteś rzecznikiem Admina?

Jocker_89 - 2010-01-21, 21:52

Generalnie większość for na których jestem panują bardzo rygorystyczne przepisy, wypowiada się tam bardzo dużo osób.

Nie nie jestem jego rzecznikiem, po prostu dbam o wizerunek forum ;)

Afrodytka - 2010-01-21, 21:57

Sorki,a to forum ma naprawdę jakiś wizerunek? Kurczę - nie wiedziałam :-P

I zobacz sam - zadyma,bo jeden ściągnął sobie "zaplecze" - nowy temat - ogólny i co - dzieci po dobranocce poszły spać,czy rodzice do domów wrócili i kazali wyłączyć komputery?

Ja rozmawiam na każdy temat - na kilku portalach,ale tu nie ma zbytniego sensu siedzieć,bo ja nie lubię zadymiarzy,a tu jak widzę - praktycznie tylko tacy bywają...

Jocker_89 - 2010-01-21, 22:05

Cytat:
Sorki,a to forum ma naprawdę jakiś wizerunek? Kurczę - nie wiedziałam :-P


No ma. Wystarczy przejrzeć kilka innych tematów a można dowiedzieć się wielu ciekawych rzeczy :)


Cytat:
I zobacz sam - zadyma,bo jeden ściągnął sobie "zaplecze" - nowy temat - ogólny i co - dzieci po dobranocce poszły spać,czy rodzice do domów wrócili i kazali wyłączyć komputery?


Użytkownicy którzy zarejestrowali się tutaj tylko po to aby uczestniczyć w tej "gorącej debacie" jak nie będą się wypowiadać w innych tematach zostaną usunięci, bo można się domyśleć po co się zalogowali.


Cytat:
Ja rozmawiam na każdy temat - na kilku portalach,ale tu nie ma zbytniego sensu siedzieć,bo ja nie lubię zadymiarzy,a tu jak widzę - praktycznie tylko tacy bywają...


Jak zaczyna się konkretna debata wystarczy podać kilka argumentów. Kiedy druga strona zaczyna powiedzmy pisać inne rzeczy niż tzw argumenty to ładnie podziękować za pisanie i zostawić to bez komentarza.
Byłby sens GDYBYŚCIE od czasu do czasu zamieszczali jakieś ciekawe artykuły, newsy itp na forum :)
A nie tylko FLAME WAR....

Afrodytka - 2010-01-21, 22:11

Jednak zobacz - napisałam - możemy pogadać o usługach i co?
Jakoś chętnych nie widzę,bo rzecz oczywista - nie chodziło wcale o to,aby dyskutować,lecz pyskować i to w sumie bezsensu.

Jak dla mnie - to tylko i wyłącznie jeden sklep zasługuje na miano sklepu,bo tam naprawdę miło można zrobić zakupy i pogadać,a nie jak niestety w innych - z łaską obsłużą.
Niegdyś robiłam zakupy w nieistniejącym już sklepie,ale to przeszłość,a gdyby nie nowy - naprawdę zasuwałabym do Pucka po sprawunki.

Jocker_89 - 2010-01-21, 22:18

Ja nie mam nic do żadnego sklepu każdy ma swoje plusy i minusy :)

Od siebie powtórzę to co pisałem szybciej. Jeżeli chodzi o sklep "Julka" to nie mam nic przeciwko temu lubię tam kupować i tyle. Może czasami są tam braki towaru ale to mi jakoś nie przeszkadza ;)
raz towar jest raz nie ma prawda ? :)

Jak inne osoby znowu zaczną tutaj wypominać sobie to i tamto temat zostanie pewnie znowu zamknięty a i bany pewnie też polecą :)

atom88 - 2010-01-21, 22:20

( Jak dla mnie - to tylko i wyłącznie jeden sklep zasługuje na miano sklepu,bo tam naprawdę miło można zrobić zakupy)

To pewnie Lewiatan :)

Afrodytka - 2010-01-21, 22:22

To że Ty kupujesz w "Julce" to akurat wiem,ale to na marginesie ;-)
Co do towaru to rzecz przecież jasna - towar jest,a za chwilę go nie ma,bo przecież gdyby nie schodził - to po co by był dany sklep!?
No i chyba najważniejsze - zawsze znajdzie się jakaś osóbka,której coś nie pasuje,a przecież wszystkim dogodzić się nie da - jeszcze się taki nie urodził :roll:

Jocker_89 - 2010-01-21, 22:24

Dobra ja na dzień dzisiejszy wyłączam się z udzielania na forum. Mam tylko nadzieję że poziom rozmów który jest w tej chwili się utrzyma ;)

Pozdrawiam wszystkich dobranoc ;)

atom88 - 2010-01-21, 22:27

Dobranoc :)
adi - 2010-01-21, 22:29

No proszę i się da jakoś spokojnie pogadać.
Afrodytka, oceniasz całe forum po jednym temacie. Mało się na nim dzieje, ale jest spokój - do dzisiaj. Jeżeli ma ktoś coś do powiedzenia to mówi.
Myślę, że na moim miejscy każdy inny admin by taką samą decyzje podjął.

. Mmmmm - 2010-01-21, 22:30

. DobranoC **** ;
. Jocker : ))

Afrodytka - 2010-01-21, 22:31

Atom,widać lubisz wycieczki skoro tak daleko biegasz do sklepu :-P

I ja nie podzielam Twojej opinii,bo produkty marki "Lewiatan" są marnej jakości i nigdy nie chciałabym mieć takiego sklepu jako patronacki...
Jedyne co tam można pochwalić - to szefostwo - idzie się z nimi dogadać,ale ja i tak będę za sklepem "Julka",no i przecież mam do tego pełne prawo - czyż nie? :lol:

atom88 - 2010-01-21, 22:33

Jak dla mnie adi to podjełeś dobrą decyzje , bo temat poszedł nie w tym kierunku o który mi chodził :) No ale trudno tak bywa ...
. Mmmmm - 2010-01-21, 22:34

. Atom nie przejmuj sie tylko tym .;p
Afrodytka - 2010-01-21, 22:35

Dobrej nocki Jocker :-)


Adi,nie po jednym temacie - czytałam kilka innych,a tak się składa,że z innych portali znam Adminów i naprawdę nie zachowują się tak - powiedzmy pochopnie.
Ale OK - zrobiłeś swoje i może będzie spokój... ;-)

atom88 - 2010-01-21, 22:37

JAsne afrodytko masz prawo do swojego zdania tak jak i ja :)
. Mmmmm - 2010-01-21, 22:38

. nio i wreszcie juz normalne pisanko hei hie
Afrodytka - 2010-01-21, 22:39

Jednakże Atom - mała sugestia - popracuj nad temperamentem,bo działanie na gorąco do niczego dobrego nie prowadzi :-(
atom88 - 2010-01-21, 22:43

Jestem jaki jestem i tego nie zmienię :) :evil:
Afrodytka - 2010-01-21, 22:45

Atom,uważaj,bo ktoś Ci jeszcze kiedyś zrobi poskromienie złośnika :-P

A Diabełków się nie boję,choć osobiście wolę Anioły :-D

adi - 2010-01-21, 22:47

Więc temat jest o sklepach.
Ja robiłem zakupy w Lewiatanie i w tym o którym mowa. I tu i tu byłem zadowolony.
ps. Afrodytka, czekam nadal na kontakt.

atom88 - 2010-01-21, 22:48

Ty wolisz to a ja tamto :) i jest ok

Daj już spokój :) xd

Afrodytka - 2010-01-21, 22:57

Adi,pamiętam o tym ;-)


Atom,spokój to podstawa,ale jest wskazany również poza forum,bo chyba zdajesz sobie z tego sprawę,że Nikt i nigdzie nie jest anonimowy - mimo,że to Net...

daris666 - 2010-01-21, 23:39

Ja robiłem zakupy kilka razy w tym sklepie przy waszym trójkątnym rondzie :) i była miła obsługa !

P.S. W Połchowie jest też sklep w którym wiedzą o wszystkich wszystko , można dowiedzie się wielu rzeczy . Nie chodzę tam ...

Afrodytka - 2010-01-21, 23:47

Daris,a co to niby miało znaczyć:

"W Połchowie jest też sklep w którym wiedzą o wszystkich wszystko , można dowiedzie się wielu rzeczy''

Co niby insynuujesz!?

daris666 - 2010-01-22, 00:10

Czytam sobie Wasze posty i wysuwam z nich spostrzeżenia i wnioski . A właśnie taki wniosek nasunął mi się po przeczytaniu parunastu stron forum. I wsio .

Nie denerwuj się ... :) złość piękności szkodzi ....

Afrodytka - 2010-01-22, 00:20

Dziękuję - teraz dużo lepiej :lol:
Lepiej Daris nie wyciągaj żadnych wniosków,bo przedstawiane opinie mijają się z prawdą - co innego,gdyby ludzie mówili prawdę,ale tak nie jest i to jest wkurzające...
I... Wcale się nie denerwuję,lecz jestem z lekka podirytowana - to wszystko... :roll:
A co do złości i piękności - czyżbyś nie wiedział kim jest Afrodyta? :-P

daris666 - 2010-01-22, 00:25

Bogini piękna, kwiatów, miłości, pożądania i płodności . Wiem i odpowiada mi :) tylko się nie zmieniaj :) Pozdrawiam
Afrodytka - 2010-01-22, 00:27

Hi,hi - no patrzcie Państwo jaki obeznany w temacie - normalnie :shock:
Bez obawy - ja się nie zmieniam - nie jestem chorągiewką ;-)
Również pozdrawiam

daris666 - 2010-01-22, 00:41

Pewnie , że obeznany a co innego miałoby mnie interesować ? :) :) Admin zapewne jutro znów będzie musiał usuwać posty nie na temat .
Afrodytka - 2010-01-22, 00:45

Przepraszam,że niby co to miało znaczyć? :roll: Hha - już wiem - miłośnik Mitologii? :lol: Niech no tylko Admin spróbuje - to mój temat i nie pozwolę go ruszyć - za nic w świecie...
daris666 - 2010-01-22, 00:47

Od razu mitologii :) Aż taki stary nie jestem , chociaż coś mnie w kostce łupie :) :):)
Afrodytka - 2010-01-22, 00:51

Nie o tym mówiłam - oj - proszę mi tu nie przeinaczać... :-x

Ale OK - w takim razie wytłumacz mi co miałeś na myśli "mówiąc":

''Pewnie , że obeznany a co innego miałoby mnie interesować ?"

daris666 - 2010-01-22, 00:56

Lubie to co piękne , ładnie pachnie , draży mnie miłością , pożądaniem . Z tą płodnością to jeszcze nie sprawdziłem :) ... A co Cię zdziwiło coś ?


Temat na temat , nie ma co ..... :) :):):)

Afrodytka - 2010-01-22, 00:59

Hi,hi - mnie to już w życiu chyba nic nie jest w stanie zdziwić - po prostu - analizuję to co się do mnie ''mówi''...

A temat? Jak się komuś nie widzi - to niech nie wchodzi - proste...

daris666 - 2010-01-22, 01:01

Zdziwić ?? Nigdy nie mów nigdy ! A mógłbym nawet rzec , że się mylisz :)
Afrodytka - 2010-01-22, 01:05

O,o - jesteś zbyt pewny siebie - lepiej uważaj - to bywa zgubne... :-P
I wiesz,dość rzadko się mylę... :-D

daris666 - 2010-01-22, 01:09

Lubię wyzwania , zaryzykuję :) stwierdzenie , że się mylisz .... tylko z wyegzekwowaniem mojego przekonania będzie problem ...
Afrodytka - 2010-01-22, 01:11

No naprawdę chuligan i to do potęgi :-P
Ciekawa jestem z którego to podwórka się wyrwałeś - ha,ha...

daris666 - 2010-01-22, 01:14

Z podwórka na chmurce za górką :) moja droga
Afrodytka - 2010-01-22, 01:16

Dobre sobie - widzę bajer masz opanowany na potęgę - hi,hi...
daris666 - 2010-01-22, 01:18

Myślę , że się mylisz ... nie bajeruję . Luźno sobie pisze , ale ciekawie :) Jakoś tylko nie che mi się wraca do tematu sklepów :) :)
Afrodytka - 2010-01-22, 01:22

Ciekawie? I znów odzywa się pewność siebie - kurczę blade - co za typek - że też musiało mnie zawiać na ten portal - ha,ha
daris666 - 2010-01-22, 01:26

To zła cecha ? Lepiej by pewnym i wiedzie czego się chce niż nie być ! To te północne wiatry Cię przywiały na pewno :)
Afrodytka - 2010-01-22, 01:29

Nie tak do końca zła,ale raczej laurów to bym za nią nie dała...
A co do wiatrów - to tak jak mnie tu przywiały - to mnie stąd wywieją ;-)
Nie zamierzam tu zagrzewać miejsca na dłużej - to nie moje klimaty...

daris666 - 2010-01-22, 01:34

Północny ma jeszcze trochę wiać .... więc Panią jednego tematu chyba nie będziesz ?? :) :)
Poza tym domniemam , że jesteś mieszkanką Połczyna wiec czym ta niechęć spowodowana ?
Klimaty można ocieplić :)

Afrodytka - 2010-01-22, 01:39

Hmm... Jestem mieszkanką Połczyna,ale wcale się tu dobrze nie czuje,a ten Portal jest dla mnie dosłownie dołujący - wrócę tam,gdzie się naprawdę dobrze czuję i gdzie ludzie doskonale wiedzą na czym polega dyskusja...

A,że tak sobie pozwolę spytać Pana pewnego siebie - skoro Pan tak jest pewny - to czego Pan chce? :lol:

daris666 - 2010-01-22, 01:43

Czyli gdzie ? pytam bo jestem ciekawy ....

Czego chce ?! Niczego bardziej nie chce , niż wiosny , 12 stopni powyżej zera , odpalenia motocykla i przejażdżki ... możne przyziemne , ale prawdziwe :) :) O resztę się nie pytaj :)

Afrodytka - 2010-01-22, 01:50

Ciekawość to pierwszy stopień do piekła...
Nie powiem Ci - wybacz - to nie moja zła wola,ale nie wszyscy tu muszą wszystko wiedzieć,bo to co teraz ''powiem'' na forum,to nazajutrz cała ta cudowna wioska będzie o tym trąbić - nie karmię Troli - nie ma mowy...

Przyziemne,nie przyziemne - każdy czegoś tam chce ;-)

A na ten Portal to co Cię sprowadziło?

daris666 - 2010-01-22, 01:53

Jestem adminem podobnej tematycznie strony .

Wysłałem ci PW .

Afrodytka - 2010-01-22, 02:01

Wielkie dzięki...
Afrodytka - 2010-01-22, 12:06

Miłego Dzionka i mniej ciśnionka :-P
adi - 2010-01-22, 12:08

Ho hej Afrodytka, jesteś tu u Nas kilka dni, a co w co drugim poście piszesz, jakie to forum i portal są denne. Tak się składa, że to ludzie tworzą fora, a jak zdążyłem zauważyć to mało kto tu zawitał.
Afrodytka - 2010-01-22, 12:23

Hej Adi,no cóż - jestem przyzwyczajona do bardziej,że tak powiem ''cywilizowanych'' portali.
Przecież tutaj tylko - ''rączka rączkę myje'' i niemal wszystko jest szyte grubymi nićmi.
I powiedz sam - o czym tu rozmawiać - jak ludzie szukają tylko taniej sensacji,patrzą aż się komuś noga powinie i mają z tego radość!?
Ja naprawdę mogłabym tu nieco ożywić ten portalik,ale pytanie - po co?
Tam gdzie bywam jest wesoło,portal tętni życiem,ale zapewniam Cię,że nie ludźmi,którzy tylko szukają pożywek do plotek...

adi - 2010-01-22, 12:50

Wybacz ale pierwszy raz się zdarzyło, że ktoś kogoś zaczął tu obgadywać. Widać, że nie zaglądałaś do innych tematów. Nie jest to wielki portal, ani wielkie forum, zwróć uwagę na liczbę użytkowników. Jest to strona niedużej wsi i nie ma co tu za dużo porównywać z portalami.

Przy tym obrażasz stałych użytkowników forum. Zauważ, że w momencie jak się zaczął sławny temat nagle ludzie zaczęli się rejestrować tylko po to, żeby sobie poużywać. Także powstrzymaj się od zbędnych komentarzy. Pobądź tu dłużej i wtedy wystaw ocenę. ok.

atom88 - 2010-01-22, 14:28

Afrodytka, To podaj linka do tego portalu :) chciał bym zobaczyć jak tam wesoło :)
joplop - 2010-01-22, 16:07

Ja uważam ,że takie sprawy powinno sie załatwiać inaczej .Ale cóż jest jak jest.Temat jest o sklepach i każdy może pisać ,co jest w danym sklepie ,czego nie ma,jakie są ceny ,jaka jest obsługa, ale nie jakieś pranie brudów.Dość dziwna sytuacja.Pisanie o właścicielach to chyba też nie tutaj.Napisze jeszcze raz to jest tylko sklep. Sklep jak sklep taki jak każdy inny,albo kupujesz albo nie .I już
Afrodytka - 2010-01-22, 16:19

Adi,wiesz co - ja naprawdę nic nie poradzę,że niektórym słoma z butów wystaje.Jest wolność słowa - OK,ale ja też sobie nie pozwolę na pewne jazdy - nie jestem głupim dzieciakiem,którego się postawi w koncie i będzie tam cicho siedzieć,a to że jestem kobietą to również nie oznacza,że mam się patrzeć na szowinistyczne podejście facetów.
Czytałam i co? Ano guzików sto.
Nikogo nie obrażam,ale mogę to zrobić jak ktoś zajdzie za daleko i przekroczy granice dobrego smaku i jeszcze jedno do poprzedniego tematu - niech nikomu nie przyjdzie na myśl coś mówić na właścicielkę wiadomego sklepu,bo ja na to nie pozwolę i nie ma tu żadnych gróźb - to jest po prostu dobitne wyrażenie mojej opinii.
Zbędne komentarze?
Adi,w jakim Ty do diaska żyjesz świecie?
Co to ma niby być - kółko różańcowe,czy portal społecznościowy?
Zastanów się dobrze zanim coś powiesz,bo naprawdę - nie jestem słodką idiotką i nie zamierzam cicho siedzieć,gdy mam coś do powiedzenia.
Bez wyzwisk też można kogoś wgnieść w ziemię...
A ocenę to już niektórzy sami sobie wystawili - ja tylko zrobiłam podsumowanie.
I nie myśl jak mnie się stąd pozbyć - będę chciała to pójdę.
A jeśli dostanę bana to wierz mi - Afrodytka ma pazurki :-D

Afrodytka - 2010-01-22, 16:22

atom88 napisał/a:
Afrodytka, To podaj linka do tego portalu :) chciał bym zobaczyć jak tam wesoło :)



Atom,sorki,ale nie i nie robię tego złośliwie,lecz w trosce o Twoje zdrowie - to nie jest miejsce dla grzecznych dzieci :-P

Jocker_89 - 2010-01-22, 16:47

Afrodytka napisał/a:
Atom,sorki,ale nie i nie robię tego złośliwie,lecz w trosce o Twoje zdrowie - to nie jest miejsce dla grzecznych dzieci :-P


W takim razie ja sam chętnie zobaczę te inne fora :)

Czekam na PW ;-)

Afrodytka - 2010-01-22, 16:53

Jocker_89 napisał/a:
Afrodytka napisał/a:
Atom,sorki,ale nie i nie robię tego złośliwie,lecz w trosce o Twoje zdrowie - to nie jest miejsce dla grzecznych dzieci :-P


W takim razie ja sam chętnie zobaczę te inne fora :)

Czekam na PW ;-)



Jocker,to Ty już w ogóle się tam nie nadajesz - mniej więcej wiem jaki jesteś - poukładany chłopak,a tam są wredne typy - ze mną na czele... :mrgreen:

P.S.Ale może o tym pomyślę - jednak najpierw poproszę życiorys i trzy zdjęcia ;-)

Jocker_89 - 2010-01-22, 20:16

OK odezwę się na PW :)
Afrodytka - 2010-01-22, 20:32

Jocker,dzięki za wiadomość - może kiedyś tam odpiszę ;-)
Afrodytka - 2010-01-22, 20:52

Nie no - to już jest przesada - teraz dla odmiany będą lecieć PW? :roll:

Całkiem nieźle i pytanie tylko kto tak napisze następny!? :-P

A na marginesie - bardzo tu tłocznie - ha,ha...

Afrodytka - 2010-01-22, 21:13

Hmm,co niektórzy jak widzę nie czytają swoich PW,albo też boją się odpowiedzieć :-P
joplop - 2010-01-22, 22:02

Afrodytka, hejka hejka trzymaj sie malenka.Na coś takiego nie ma lekarstwa.Nie ma sensu języka strzepić :-)
Afrodytka - 2010-01-22, 22:08

Joplop,no wiesz co... Mnie nie tak łatwo złamać ;-)
A Ty masz Prywatną Wiadomość :-P

joplop - 2010-01-22, 22:33

Afrodytka, Ja to sobie chyba nie radze .Mam depresje .
joplop - 2010-01-22, 22:35

Afrodytka, i mam jeszcze okres
Afrodytka - 2010-01-22, 22:36

Joplop,no bez przesady - na wszystko jest sposób i rada...
Afrodytka - 2010-01-22, 22:38

I jak widzę - masz jeszcze totalnego bzika :shock:
joplop - 2010-01-22, 22:45

:-> lubie sie smiac.Z siebie i z innych jesli są smieszni czy to jest karalne ;-)
Afrodytka - 2010-01-22, 22:47

Hmmm... Poniekąd śmiech to zdrowie,więc chyba to nie jest karalne ;-)
joplop - 2010-01-22, 22:52

Afrodytka, uffff... kamień z serca mi spadł.Bo już miałam stracha
joplop - 2010-01-22, 22:53

Afrodytka, My kobiety to jednak umiemy sobie pogadać
Afrodytka - 2010-01-22, 22:54

joplop napisał/a:
Afrodytka, uffff... kamień z serca mi spadł.Bo już miałam stracha


Ja chyba zaraz użyję jakiegoś kamienia jak się nie dowiem,czy moja wiadomość została w końcu odczytana i czy mogę liczyć na ewentualną odpowiedź... :roll:

Afrodytka - 2010-01-22, 22:57

Pogadać zawsze sobie można - sęk w tym jaki jest efekt końcowy... ;-)
joplop - 2010-01-22, 23:13

Afrodytka, efekt zawsze jest taki sam(mieka faja) haha
Afrodytka - 2010-01-22, 23:17

Joplop - wiesz,ja jakoś nie mam zamiaru w to wnikać - a już pewniakiem nie na forum :-P
joplop - 2010-01-22, 23:26

Afrodytka, Aha taka z ciebie Koleżanka
vietcom - 2010-01-22, 23:27

Zobaczymy, jak się rozwinie temat, bo na tą chwilę to bardziej czat, albo rozmowę na gg przypomina...
A co do Ciebie Afrodytka, to bardzo się zastanawiam, czy ten temat nie powstał po to aby dalej kontynuować bezmyślną dyskusję z poprzedniego tematu. Bo jakby nie było pierwszy post, to w większości zaczepka w kierunku osób, które Ci się nie spodobały w poprzednim temacie

Afrodytka napisał/a:
Patrząc na to,że "gorący" temat został nagle zablokowany można wnioskować tylko i wyłącznie jedną rzecz - nie ma wolności słowa na Połczyńskim forum,a więc widać jasno i wyraźnie - "rządzi" pewna grupka ludzi,którzy mogą wszystko,a inni mają spadać.

(...)

wymagam jednego - jak ktoś mówi A,to niech go również stać na powiedzenie B.


Afrodytka napisał/a:
Ja naprawdę mogłabym tu nieco ożywić ten portalik,ale pytanie - po co?
Tam gdzie bywam jest wesoło,portal tętni życiem,ale zapewniam Cię,że nie ludźmi,którzy tylko szukają pożywek do plotek...


A ten cytat jest dla mnie naprawdę niezrozumiały. Piszesz, że portal jest do bani, dołujący itd. ale samej nie chce Ci się nic robić, aby to zmienić. Najlepiej przyjść na gotowe i niech inni za Ciebie odwalą brudną robotę, co nie?
Gdyby każdy miał takie podejście, to każde forum by upadło jeszcze zanim by się porządnie narodziło, no bo po co komu jakieś tam forum. Niech se wieśniaki pochleją i pogadają na ławeczce zamiast wchodzić na portal.
Myślisz, że te twoje "cywilizowane" portale zawsze były takie cudowne? Forum tworzą użytkownicy, adi i ja możemy tylko to w pewnym stopniu kontrolować. Nie jest to kółko różańcowe, ale skoro ty twierdzisz, że na Twoich portalach takie zachowanie to nic, to zaczynam się zastanawiać, które forum jest bardziej cywilizowane.
Jeśli o mnie chodzi, to adi ardzo dobrze zrobił zamykając temat, ponieważ wg mnie takie stwarzanie niezdrowej atmosfery i zbędnych napięć działa na forum raczej niekorzystnie.
Afrodytka, to bardzo dobry nick, biorąc pod uwagę naturę bogów greckich.

joplop - 2010-01-22, 23:38

vietcom, Dzis napisałem co mysle na temat tego co sie tutaj dzieje. Nikt nic nie zrobił.
Afrodytka - 2010-01-23, 00:15

Vietcom - czyżby taka forma rozmowy była tu zabroniona,czy też może Szanowny Admin nie potrafi tak rozmawiać i czegoś tu zazdrości,bo jak te warianty odpadają - to naprawdę - żaaaal...
Bezmyślna dyskusja powiadasz? A tak w ogóle wiesz na czym polega dyskusja?
Ja takowej tam nie widziałam... Było tylko - ja Cię popieram,a ja Cię wypieram - s****e w banie za przeproszeniem.Ja chciałam podjąć dyskusję,ale jak spytałam niby dość prosto - co dana osoba ma na myśli - to niemal wszyscy wielcy mądrzy zwinęli żagle,a wiesz czemu? Nie? No to Cię oświecę,bo nikt nie miał tam nic ciekawego do powiedzenia.W grupie czują się mocni,a jak dany osobnik zostaje sam - podkula ogon i w nogi...

Zaczepka? Phi... Do tego nie potrzebne mi to forum,bo jak ja mam do kogoś coś - to po prostu podejdę do takiej osoby i powiem co myślę,a te dzieciaki bywające na forum to znam dość dobrze - część to pozerzy do potęgi...

Co Wy chcecie - zbawić świat tym portalem? Sądzicie,że taki Pan X stojący pod sklepem i regularnie pijący piwo usłyszy o portalu i rzuci wszystko i siądzie do komputera?
Portali jest full,a oni to i tak mają gdzieś... Po co to komu? Wszystko co tu jest,albo i więcej - oni mają do wiadomości w niedzielę - zaraz po porannej mszy - taka prawda...

Chcecie coś zrobić? To wymyślcie jakąś rzeczywistą sprawę,bo świat wirtualny zaczyna się ludziom przejadać,a jak już faktycznie zechcą pogadać - to znajdą sobie portale o forach tematycznych...

Gdzie tu niby rozmawiać? Co - mam się może zapisać do KGW? Sorki,ale jestem na to ciut za młoda. Straż mnie też nie pociąga,a kwestia kościoła - każdy wierzy i robi co chce.A może portal - wioska i spółka?

Przyjść na gotowe? Wybacz,ale to mnie naprawdę rozbawiło - wręcz do łez,bo niby na co tu przyjść - aj - dobry kawał...
Tam gdzie bywam - tworzę całe szeregi tematów,które mają bardzo licznych uczestników i dyskusja trwa...

Mała społeczność? Kpina... Żadne wytłumaczenie - po prostu ludzie nie mają o czym rozmawiać - tzn tematy z wyższej półki nie dotyczą ludzi z takich społeczności,a jak do tego dojdą terminologie używane w prawdziwych dyskusjach - to potencjalny rozmówca niestety wysiada...

Po co tu jestem?

Po 1 - przyznaje - ze względu na tamten temat,
Po 2- z ciekawości - cóż - spotkał mnie zawód...
Po 3 - lubię dyskusję,ale tu nie ma z kim i o czym...
Po 4 - wkurza mnie profil Portalu na NK,który jakoś się nie może odpierniczyć od mojego i szuka tam Bóg jeden wie czego...
Po 5 - poniekąd tu mieszkam...

Chcesz jeszcze kilka powodów,czy te wystarczą?

A Adi zrobił co zrobił,ale w sumie to śmieszne,bo przecież nic tam takiego nie było,ale jak to mawia jeden mój kolega - "moherowe berety" czują zgorszenie...
Takim podejściem to Wy nigdzie nie zajdziecie.

To nie była dyskusja,lecz - gadanki - pogadanki - w stylu:
"A wiesz,bo ten zrobił to..." A drugi - "Tak,masz rację - popieram"
Wchodzi osoba trzecia i pyta: "O co Wam chodzi - możecie uzasadnić?" i wtenczas następuje cisza na forum,bo obiekt jeden i dwa - zniknęli z pokładu.

Niezdrowa atmosfera to panuje w całym Połczynie itp wioskach,a więc ten Portal to pikuś...

A i jeszcze jedno - odczep się Kolego od mojego Nicku,bo jak ja się przyczepię do Twojego - to przestaniesz być taki mądry...

To,ze ktoś jest Adminem,czy Moderatorem - to wcale go nie upoważnia do butnego zachowania...

Afrodytka - 2010-01-23, 00:21

joplop napisał/a:
Afrodytka, Aha taka z ciebie Koleżanka


A przepraszam bardzo - od kiedy My się niby kolegujemy,bo jakoś sobie tego nie przypominam!?

malka - 2010-01-23, 01:08

vietcom czy ty nie widzisz ze nie mozna dyskutowac z ta osoba.. zawsze ma racje, wiec po co wogle sie odzywac!;;)) wystarczy czytac co pisze. i troszke sie posmiac.. smiech to zdrowie..;D :-D :-D
Ania - 2010-01-23, 08:29

Mam wrażenie, że Afrodytka, ma problem z czytaniem ze zrozumieniem.
malka napisał/a:
vietcom czy ty nie widzisz ze nie mozna dyskutowac z ta osoba.. zawsze ma racje, wiec po co wogle sie odzywac!;;))

Zgadzam się z Tobą malka.

Wracając do sklepów (bo taki jest temat) robię zakupy we wszystkich i uważam tak jak ktoś to już powiedział (chyba Jocker_89) każdy ma swoje plusy i minusy.

Ps. Też jestem ciekawa co to za fora i na jakim poziomie są (jeśli wogóle istnieją ;-) )

malka - 2010-01-23, 13:30

Ania dzieki. tez wsumie bym sobie sprawdzila te owe fora. ale wsumie to ja osobiscie watpie w ich istnienie.

ale coz moze jednak sie dowiemy czegos wiecej o nich..(forum)

. Mmmmm - 2010-01-23, 13:40

. hie hie zgadzam sie również ze zdaniem Malka i Ani ; ***
. hie hie

atom88 - 2010-01-23, 16:18

Afrodytka napisała( Niezdrowa atmosfera to panuje w całym Połczynie itp wioskach,a więc ten Portal to pikuś... ) Pewnie pani z miasta ?? ? Przeprowadziła się na wieś i nic jej się tu nie podoba " Połczynie i innych wioskach " To można odebrać jako obraze :(
malka - 2010-01-23, 19:05

no coz atom88 tak czasem bywa..
vietcom - 2010-01-23, 20:09

Widzę że mamy na pokładzie Mieszczankę albo raczej "pseudomieszczucha". Dla twojej (nie będę już pisał z dużej, bo na szacunek, to trzeba sobie zasłużyć) wiadomości wieś nie jest wcale tak zacofana, jak wiele osób myśli.

Skoro piszesz, że jesteś za młoda, aby wstąpić do KGW, to już widzę, jaką jesteś genialną i doświadczoną osobą, skoro masz czelność tłumaczyć co tu jest moralne, a co przemoralizowane. Cały czas pleciesz bzdury o kółkach różańcowych i moherowych beretach, a czy wiesz chociaż, jacy ludzie należą do KR? Są to normalne osoby, które odróżnia od nas tylko chęć podjęcia obowiązku, a raczej przyjemności wspólnej modlitwy w gronie znajomych. To źle, że chcą się po prostu poczuć potrzebni?

Afrodytka napisał/a:
Wszystko co tu jest,albo i więcej - oni mają do wiadomości w niedzielę - zaraz po porannej mszy - taka prawda...

Chyba za dużo się telewizji naoglądałaś. Wiedz, że to nie jest jedyny sposób zdobywania informacji na tematy dotyczące naszej społeczności. Tak naprawdę to jest to najmniej efektywny sposób, bo do kościoła idzie się modlić a nie na spotkania towarzyskie. Już uprzedzę twoją ripostę - plotkarstwo też nie jest naszym sposobem na informacje.
Afrodytka napisał/a:
tematy z wyższej półki nie dotyczą ludzi z takich społeczności,a jak do tego dojdą terminologie używane w prawdziwych dyskusjach - to potencjalny rozmówca niestety wysiada...

Powiedz mi, co ty sobie wyobrażasz, że piszesz coś takiego? Myślisz, że na wsi znają tylko słowa "krowa", "traktor" i "piwo"? Gdybyś choć raz spróbowała porozmawiać z "przeciętnym" wieśniakiem połczyńskim, to założę się, że nie raz by cię zagiął i to wcale nie na tematach związanych z rolą, czy dojeniem krów.

Chciałem, żeby była to spokojna dyskusja (dla twojej wiadomości, wiem, o dziwo, co to znaczy), ale mam już taką naturę.

A jeśli chodzi o mój nick, to przyczep się do niego, ciekawe, jak uda ci się go zinterpretować. Co do twojego, to cały czas mam to samo zdanie, co wczoraj.




A jeśli chodzi o nasze sklepy, to każdy ma swoje plusy i minusy:

Lewiatan ma duży asortyment, rzadko się zdarza, aby czegoś tam brakowało.
W Julce bardzo lubię robić zakupy. Miła obsługa, spokój i duża przestrzeń stwarzają tam naprawdę przyjemną atmosferę
Sklep Pani Personke ma tą zaletę, że jeśli w "Julce" czegoś brakuje, to nie muszę daleko biegać. Poza tym zawsze jest tam kilka ciekawych osób, z którymi można prawie o wszystkim pogadać. :mrgreen:

atom88 - 2010-01-23, 20:33

Dokładnie vietcom to że mieszkamy na wsi nie czyni nas wiesniakami którzy znają się tylko na dojeniu krów :) i wyrzucaniu "gnoju" :)
Ania - 2010-01-23, 20:52

Brawo vietcom, bardzo dobrze to ująłeś
adi - 2010-01-23, 23:06

Ja także przyznam rację vietcom-owi. Bardzo dobrze napisane.

Miałem okazję zawitać do wszystkich sklepów w Połczynie, do jednego mniej do drugiego więcej. A do sklepu chodzę na zakupy, a nie na ploty. Proste.

Afrodytka - 2010-01-23, 23:49

vietcom napisał/a:
Widzę że mamy na pokładzie Mieszczankę albo raczej "pseudomieszczucha". Dla twojej (nie będę już pisał z dużej, bo na szacunek, to trzeba sobie zasłużyć) wiadomości wieś nie jest wcale tak zacofana, jak wiele osób myśli.



Vietcom,no i właśnie pokazałeś "swoją klasę",bo człowiek inteligentny - zawsze powinien do innych zwracać się z szacunkiem,no i nie ma tego,że człowiek ma sobie zasłużyć na szacunek - człowieka trzeba nim darzyć,no ale jak widzę Pan Moderator jest piętro wyżej.
Mówisz pokład? Hmm... Chyba Titanica i niedługo zatonie,a już sobie spokojnie siedzę w szalupie.Gdzie mieszkałam to nieważne,ale bardzo dobrze znam zwyczaje ludzi w miastach i ludzi we wsi...



vietcom napisał/a:
Skoro piszesz, że jesteś za młoda, aby wstąpić do KGW, to już widzę, jaką jesteś genialną i doświadczoną osobą, skoro masz czelność tłumaczyć co tu jest moralne, a co przemoralizowane. Cały czas pleciesz bzdury o kółkach różańcowych i moherowych beretach, a czy wiesz chociaż, jacy ludzie należą do KR? Są to normalne osoby, które odróżnia od nas tylko chęć podjęcia obowiązku, a raczej przyjemności wspólnej modlitwy w gronie znajomych. To źle, że chcą się po prostu poczuć potrzebni?


Nie jestem genialna,bo takich ludzi nie ma,a doświadczenia życiowego mi nie brakuje.Mam czelność mówić o moralności,bo nie mam sobie absolutnie nic do zarzucenia w tej kwestii.
Tacy wszyscy święci? OK,spoko - bądźcie sobie tacy.W zeszłym roku jak był ten głośny gwałt na dziewczynie to jeden z bywalców sklepu na ulicy Szkolnej dość dobitnie uświadomił mnie,że żadnego gwałtu nie było,że Ona sama chciała itp rzeczy,a ja się pytam dlaczego w ten czas w szkole były specjalne zebrania w trosce o dobro dzieci?

Potrzeba bycia potrzebnym - ok,ale czemu tak na pokaz,czy naprawdę nie można inaczej.
Sądzę,no i chyba nie bez pomyłki,że Pan Bóg widzi przecież wszystko - każdy jeden Nasz ruch.Popatrzcie uważnie na swoich sąsiadów,czy aby na pewno nikt nie potrzebuje pomocy - choćby z pozoru - ''zwykłej'' rozmowy...
Mówiąc o kółkach różańcowych nie miałam na myśli dokładnie namacalnego ujmijmy to ''zgrupowania'',ale ludzi - nawet spoza tego towarzystwa,którzy poniekąd udają świętych,a np od lat nie rozmawiają z własnymi dziećmi - czyż to nie jest obłuda?
Sama modlitwa,postępowanie z pokorą nie jest złe - jest wręcz wspaniałe,ale zauważ,że nie liczą się tylko słowa... Większy nacisk powinniśmy brać na czyny...

vietcom napisał/a:
Afrodytka napisał/a:
Wszystko co tu jest,albo i więcej - oni mają do wiadomości w niedzielę - zaraz po porannej mszy - taka prawda...

Chyba za dużo się telewizji naoglądałaś. Wiedz, że to nie jest jedyny sposób zdobywania informacji na tematy dotyczące naszej społeczności. Tak naprawdę to jest to najmniej efektywny sposób, bo do kościoła idzie się modlić a nie na spotkania towarzyskie. Już uprzedzę twoją ripostę - plotkarstwo też nie jest naszym sposobem na informacje.
Afrodytka napisał/a:
tematy z wyższej półki nie dotyczą ludzi z takich społeczności,a jak do tego dojdą terminologie używane w prawdziwych dyskusjach - to potencjalny rozmówca niestety wysiada...



Dla Twojej wiadomości ( i tak masz ten szacun,mimo,że mnie wpieniasz) - nie oglądam telewizji,ale i bez tego da się żyć.bardzo lubię rozmawiać ze starszymi osobami,bo cenię sobie ich rady i doświadczenia życiowe,ale w sumie nie tak dawno rozmawiałam z jedną seniorką,a Ona mi na to - ''Nie byłam w kościele,bo nie kupiłam nic nowego,a tak jakoś głupio iść'' - i nie jest to informacja wyssana z palca,lecz żywcem z życia wzięta.
Inny przykład - co tam było na mszy? "Nie wiem,bo ten co siedział obok był tak zarośnięty,że nie mogłam się skupić'' - takich przykładów mogłabym podać całe mnóstwo,ale po co?Są oczywiście ludzie,którzy idą z gorliwości serca,ale w dzisiejszych czasach jest ich coraz mniej - chodzą,bo rodzina,chodzą,bo tradycja...
Owszem,jak dla mnie są tu w takich społecznościach tematy,których lepiej nie poruszać i to są dla mnie głównie tematy z górnej półki,choć nie tylko.Nikogo nie zamierzałam tym obrażać,bo doskonale wiem jak potrafią być zacofani ludzi po studiach,a jak obyci ci tzn:''prości'' - chciałam tylko uzmysłowić,że nie z każdym i nie wszędzie można porozmawiać na każdy temat...


vietcom napisał/a:
Powiedz mi, co ty sobie wyobrażasz, że piszesz coś takiego? Myślisz, że na wsi znają tylko słowa "krowa", "traktor" i "piwo"? Gdybyś choć raz spróbowała porozmawiać z "przeciętnym" wieśniakiem połczyńskim, to założę się, że nie raz by cię zagiął i to wcale nie na tematach związanych z rolą, czy dojeniem krów.


Co sobie wyobrażam? Powiem Ci,ono to,że niektórzy strasznie zadzierają nosa i będąc tzw:''Nowobogadzkimi'' nie potrafią się nawet na ulicy odkłonić,bo Oni są przecież bogaci,to po co im ''biedni'' znajomi.A ci,którzy żyją skromnie i przeciętnie - nie potrzebnie się krępują poprosić o pomoc.Rozmawiam bardzo dużo z ludzi i naprawdę - nie raz było mi dane przebywać w tzw:''slamsach'' i wcale nie uważam tych ludzi za gorszych - po prostu źle im się w życiu ułożyło.W mojej rodzinie są ludzie,którzy niemal od pokoleń mają gospodarstwa rolne i dobrze wiem,że to bardzo ciężka praca i w sumie podziwiam osoby,które to robią wręcz z zamiłowaniem.
Wieś zawsze kojarzy mi się ze spokojem,świeżym powietrzem,ale także i z ciężką harówką - bez urlopów i świat,bo przecież inwentarz musi jeść.Szanuję pracę "ludzi ziemi'',ale nie poważam pieniaczy,których niestety i tu nie brakuje.Nie zamierzam się kłócić,ale jak ktoś nie potrafi odpowiedzieć na proste pytanie,albo też uzasadnić swojego gadania to co niby myśleć o takiej osobie?

Vietcom,póki co - to w sumie tylko Ty usiłujesz jako tako podjąć dialog,choć jak widzę - jesteś za bardzo nabuzowany - ciekawe czy w cztery oczy też jesteś taki kozak!?
Wiesz,przed monitorkiem to niemal każdy może być chojrak,a jak przyjdzie co do czego - nie ma o czym mówić.

vietcom napisał/a:
Chciałem, żeby była to spokojna dyskusja (dla twojej wiadomości, wiem, o dziwo, co to znaczy), ale mam już taką naturę.


A dla TWOJEJ informacji powiem CI,że wiem,że Ty wiesz,bo wydajesz się być inteligentnym typkiem,lecz w bardzo gorącej wodzie kąpany i nieco podatny na podszepty społeczeństwa.
Bo co innego słuchać sugestii,a co innego podżegania...


vietcom napisał/a:
A jeśli chodzi o mój nick, to przyczep się do niego, ciekawe, jak uda ci się go zinterpretować. Co do twojego, to cały czas mam to samo zdanie, co wczoraj.


Miej sobie swoje zdanie,a ja Ci powiem jedno - zbyt szybko mnie oceniłeś,ale cóż - Twoja wola - kiedyś ktoś tak postąpi z Tobą i ciekawa jestem jak się poczujesz!?
Daruję sobie interpretacje,choć mam kilka ciekawych jak sądzę wniosków,ale nie mam zamiaru oddawać wet za wet - nie tędy droga...


vietcom napisał/a:
A jeśli chodzi o nasze sklepy, to każdy ma swoje plusy i minusy:

Lewiatan ma duży asortyment, rzadko się zdarza, aby czegoś tam brakowało.
W Julce bardzo lubię robić zakupy. Miła obsługa, spokój i duża przestrzeń stwarzają tam naprawdę przyjemną atmosferę
Sklep Pani Personke ma tą zaletę, że jeśli w "Julce" czegoś brakuje, to nie muszę daleko biegać. Poza tym zawsze jest tam kilka ciekawych osób, z którymi można prawie o wszystkim pogadać. :mrgreen:



Co do sklepów - Szefostwa też mają swoje plusy i minusy i o tym się nie powinno mówić,bo powinniśmy jak już oceniać stronę handlową,a nie ludzką.
Ja mam zasadę,ze jak mi coś nie pasuje - to po prostu idę dalej i już - po co zbędne komentarze,po co te wszelakie fochy i głupie uwagi!?

Jestem na kilku portalach,mam też tą przyjemność,że poznałam kilku Adminów osobiście.
Nie fantazjuje - nie muszę - mi to do szczęścia nie jest wcale potrzebne...
Chcecie sobie pogadać na każdy temat z naprawdę wygadanymi osóbkami?
Jeśli tak - to zapraszam choćby na fora portalu Allegro - ''Mydelniczka'',bądź ''Dom i Rodzina'' - tam są naprawdę świetni ludzi i przednia zabawa.

Oczywiście na tym portalu,a nawet i na tym forum są naprawdę fajne osoby,bo część z Was znam osobiście,choć o tym nawet nie wiecie...

Nie zamierzam się kłócić - chciałam normalnie pogadać,ale nie znoszę jak mi ktoś usiłuje wcisnąć ciemnotę - nie jestem potworem i nie gryzę,ale też nie pozwolę sobie wejść na głowę i mieszać się z błotem - to chyba proste?


Pozdrawiam Wszelkim Bywalców i powiem tak - zaaplikujcie sobie dobre piwko to Wam się humor poprawi ;-) :lol:

Afrodytka - 2010-01-23, 23:55

atom88 napisał/a:
Afrodytka napisała( Niezdrowa atmosfera to panuje w całym Połczynie itp wioskach,a więc ten Portal to pikuś... ) Pewnie pani z miasta ?? ? Przeprowadziła się na wieś i nic jej się tu nie podoba " Połczynie i innych wioskach " To można odebrać jako obraze :(


Atom,czy Ty naprawdę musisz zawsze siać zamęt w okół siebie?
Jakoś rozmawiając z Tobą w cztery oczy odniosłam wrażenie,że Ty momentami boisz się własnego cienia,a tu co? Nadrabiasz miną? Oj... Nie widzę rokowań na przyszłość...
Odbieraj to sobie sobie jak chcesz - tylko nie nastawiaj innych.
Nie mieszkam tu z przyjemności,lecz z musu - nie zawsze jest tak jak się w życiu chce - proste?

vietcom - 2010-01-24, 15:19

Afrodytka, napiszę tak: PRZEPRASZAM...

Faktycznie, niepotrzebnie się uniosłem. Na ogół jestem spokojnym człowiekiem, ale nie mogę wytrzymać, jeżeli pisze się coś takiego. Zdenerwowało nie to, jak zaczęłaś się wyrażać o Naszym forum i o ludziach, którzy na nie wchodzą.

Poza tym nie mogę wytrzymać, gdy się robi ciemnotę ze wsi. Jestem bardzo mocno przewrażliwiony na tym punkcie.

Faktycznie źle Ciebie oceniłem, ale Ty też według mnie źle oceniłaś forum. Oceniłem cię na podstawie kilku postów, Ty oceniłaś forum na podstawie kłótni i bezsensownego pisania kilku osób.

Zdenerwował mnie też Twój pierwszy post w tym temacie. Niepotrzebnie wracałaś do poprzedniego tematu. Uznałem to za głupią chęć kontynuowania tej bezsensownej paplaniny. Nie dziw się, bo, jak napewno zauważyłaś, temat sklepów był tam raczej słabo zauważalny.

Przy okazji, mogę troszkę zedytować Twój ostatni post? Tak, żeby był bardziej czytelny.

I nie gniewaj się już na mnie i na ludzi na forum. ZGODA? :-)

vietcom - 2010-01-24, 15:20

Informacja dla reszty użytkowników: Też już nie szukajcie zaczepki u Afrodytki. Zapomnijmy o sprawie, OK?
Wszelkie uznawane za zaczepne uwagi będą usuwane.

malka - 2010-01-24, 15:26

yy a dlaczego tak odrazu zmiana zdania? jakos dziwnie to wyglada,
Jocker_89 - 2010-01-24, 15:53

Ja po prostu zdecydowałem się w tym temacie nie udzielać :) oczywiście z ciekawości czytam co tu się dzieje. Tyle ode mnie ;)
atom88 - 2010-01-24, 16:17

Myśle że nasz moderator dowiedział się kim jest Afrodytka :) i dla tego zmienił zdanie hehe
nie sieje zamętu i nikogo nie nastawiam :)

vietcom - 2010-01-24, 17:13

Post powyżej zedytowany.

Co do Afrodytki, zmiana nastawienia bynajmniej nie wynika ze strachu, czy nowych informacji na jej temat. Po prostu po ostatnim poście zauważyłem, że cała sytuacja jest wynikiem wzajemnego niezrozumienia i bezsensowne jest szukanie winnych, oraz wszystkie zaczepki.

malka - 2010-01-24, 18:06

atom88 napisał/a:
Myśle że nasz moderator dowiedział się kim jest Afrodytka :) i dla tego zmienił zdanie hehe
nie sieje zamętu i nikogo nie nastawiam :)


no wsumie tak mogloby byc, ja od samego poczatu wiem kim ta osoba jest.. i jakos nie dziwiona jestem po tym co pisze. zreszta piszcie cos ciekawego, bo sporo rzeczy mozna sie dowiedziec;))

Afrodytka - 2010-01-24, 18:24

Vietcom,proszę bardzo i w sumie ja też powiem SORKI ;-)

Widzisz,ja zawsze z zasady mówię co myślę i czuję i za nic nie dam się zaszufladkować.
Jestem typem osoby dość niepokornej i nie owijam w bawełnę.
I fakt - źle zaczęliśmy Naszą wymianę zdań,więc jak najbardziej jestem za ZGODĄ :-D
Cieszy mnie fakt,że podchodzisz do sprawy na chłodno i jak widzę - inteligentnie,a z takimi ludzi dobrze się rozmawia - oczywiście nikomu nic nie ujmując,ale jak widzę - co niektórzy to by mnie chętnie utopili w łyżeczce wody,ale spoko - jestem dość odporna.


Znam większość z bywalców tego forum,ale dla rozwiania głupich podszeptów - nie mam zielonego pojęcia kim jest Vietcom,ani też kim jest Adi,choć być może znamy się z widzenia.

Nie szukajcie dziury w całym,bo nie tędy droga - a jak widzę - usilnie szukacie zaczepki.

Aha,Vietcom,możesz śmiało zrobić poprawki,oczywiście bez naruszenia mojego tekstu ;-)
Zanim skończyłam pisać - to mnie wylogowało,ale wcześniej przezornie zrobiłam kopię,no i wkleiłam,a efekt wyszedł dość pogmatwany...

Afrodytka - 2010-01-24, 18:29

malka napisał/a:
atom88 napisał/a:
Myśle że nasz moderator dowiedział się kim jest Afrodytka :) i dla tego zmienił zdanie hehe
nie sieje zamętu i nikogo nie nastawiam :)


no wsumie tak mogloby byc, ja od samego poczatu wiem kim ta osoba jest.. i jakos nie dziwiona jestem po tym co pisze. zreszta piszcie cos ciekawego, bo sporo rzeczy mozna sie dowiedziec;))



Atom,czy uważasz,że Vietcom jest taki jak Ty i ulega wpływom?
Wiesz,nie znam Go,ale sądzę,że nie - natomiast Ciebie miałam okazję poznać i wiem,że tak jest...

Malka,jak widzę pałasz do mnie wielką niechęcią,ale ku Twemu rozczarowaniu - bez wzajemności - ja nie noszę w sobie urazy - szkoda mi na to czasu i sił...

vietcom - 2010-01-24, 18:49

Afrodytka napisał/a:
nie mam zielonego pojęcia kim jest Vietcom


wejdź na stronkę http://www.wirtualne.polc...c/tworczosc.php i będziesz od razu wiedziała i może ci się spodoba :-)

malka - 2010-01-24, 19:22

AFRODYTKA

Malka,jak widzę pałasz do mnie wielką niechęcią,ale ku Twemu rozczarowaniu - bez wzajemności - ja nie noszę w sobie urazy - szkoda mi na to czasu i sił..

nie oceniam ludzi po plotkach i nie slucham plotek jak niektorzy to robia..

zreszta jak mozesz nosic uraze jak nic nigdy ci nie zrobilam. wiec raczej nie byloby okazji abys tracila swoj cenny czas

Afrodytka - 2010-01-24, 19:54

vietcom napisał/a:
Afrodytka napisał/a:
nie mam zielonego pojęcia kim jest Vietcom


wejdź na stronkę http://www.wirtualne.polc...c/tworczosc.php i będziesz od razu wiedziała i może ci się spodoba :-)



Vietcom,kurcze blade - muszę to powiedzieć - jestem pod wrażeniem Twej twórczości,ale Ciebie to nie znam nawet z widzenia - widać,że jednak Vietnam leży daleko - hi,hi... ;-)

Afrodytka - 2010-01-24, 19:58

malka napisał/a:
AFRODYTKA

Malka,jak widzę pałasz do mnie wielką niechęcią,ale ku Twemu rozczarowaniu - bez wzajemności - ja nie noszę w sobie urazy - szkoda mi na to czasu i sił..

nie oceniam ludzi po plotkach i nie slucham plotek jak niektorzy to robia..

zreszta jak mozesz nosic uraze jak nic nigdy ci nie zrobilam. wiec raczej nie byloby okazji abys tracila swoj cenny czas


MALKA,ja nie słucham plotek,bo to nic dobrego,a poza tym - nawet jak coś usłyszę - co jest w dzisiejszych czasach i mniejszych społecznościach wręcz nieuniknione - to nie oceniam ludzi dopóki ich sama nie poznam...
Każdy popełnia błędy - taka kolej rzeczy,a nie Nam oceniać...

atom88 - 2010-01-24, 20:21

To jest temat o sklepach ?? ?????
Chyba nie co ??

BO jak na moje oko to wszyscy piszą o tym kto plotkuje a kto nie a kto jest taki a kto taki :P

Znów temat nam się zmienił :) he

Afrodytka - 2010-01-24, 20:38

atom88 napisał/a:
To jest temat o sklepach ?? ?????
Chyba nie co ??

BO jak na moje oko to wszyscy piszą o tym kto plotkuje a kto nie a kto jest taki a kto taki :P

Znów temat nam się zmienił :) he



No patrz Atom ,normalnie katastrofa :-P

Aaaa... O sklepach miało być - w takim razie - luzik...

Sklep jaki jest - każdy widzi,mały,duży,średni - a towar często nijaki - teraz lepiej? :-P

atom88 - 2010-01-24, 20:43

No pięknie :) dobrze że się zrozumieliśmy :) tylko nie wiadomo o jaki sklep chodzi ?? :P
Afrodytka - 2010-01-24, 20:46

Jak nie wiadomo o co chodzi - to chodzi o kasę... :-P
Ania - 2010-01-24, 21:57

Afrodytka napisał/a:
co niektórzy to by mnie chętnie utopili w łyżeczce wody,ale spoko - jestem dość odporna.

Afrodytko myślę, że nie jest tak źle. Po prostu z Twoich wypowiedzi wynikało, że Połczyniaków uważasz za bezmózgowców. Może chodziło Tobie o coś innego i źle to ujęłaś, a może to my wyciągnęliśmy złe wnioski z Twoich wypowiedzi. Najważniejsze że jest już wszystko wyjaśnione (mam nadzieję) i teraz już nie będzie jakiś poważniejszych spięć :)
Pozdrawiam

Ps: i znowu nie o sklepach :mrgreen:

vietcom - 2010-01-24, 22:24

Na luźne rozmowy nie dotyczące sklepu zapraszam tutaj ==> http://www.forum.polczyno...php?p=5272#5272

PS:[b]Afrodytko/b] zedytowałem Twój post i niestety zmieniłem trochę treść - "tak zwany" to tzw. a nie tzn. Chyba nie jesteś zła? :mrgreen:

Afrodytka - 2010-01-24, 22:45

Ania napisał/a:
Afrodytka napisał/a:
co niektórzy to by mnie chętnie utopili w łyżeczce wody,ale spoko - jestem dość odporna.

Afrodytko myślę, że nie jest tak źle. Po prostu z Twoich wypowiedzi wynikało, że Połczyniaków uważasz za bezmózgowców. Może chodziło Tobie o coś innego i źle to ujęłaś, a może to my wyciągnęliśmy złe wnioski z Twoich wypowiedzi. Najważniejsze że jest już wszystko wyjaśnione (mam nadzieję) i teraz już nie będzie jakiś poważniejszych spięć :)
Pozdrawiam

Ps: i znowu nie o sklepach :mrgreen:



Nie Aniu ,nie jest tak źle - zawsze mogłoby być gorzej ;-)
Cóż mogę rzec - być może zbyt dobitnie wyraziłam swoje zdanie,a to że w niektórych przypadkach zostałam źle zrozumiana - to już inna bajka.Poniekąd rozumiem mentalność ludzi mieszkających na wsiach,ale ogólnie nie mam nic przeciwko nim,choć chyba przyznasz mi poniekąd rację,że jednak na wioskach więcej jest plotek niż w większych agromeracjach,ale OK - temat zamknięty...
Też mam nadzieje,że będzie luzik i spokój,bo jak nie - znów wkroczy Nam tu Adi - hi,hi...

P.S. Żeby nie było...
Często robię zakupy w sklepach :-P

Afrodytka - 2010-01-24, 22:52

vietcom napisał/a:
Na luźne rozmowy nie dotyczące sklepu zapraszam tutaj ==> http://www.forum.polczyno...php?p=5272#5272

PS:[b]Afrodytko/b] zedytowałem Twój post i niestety zmieniłem trochę treść - "tak zwany" to tzw. a nie tzn. Chyba nie jesteś zła? :mrgreen:



Nie,no - Czort jesteś i tyle - no jak tak mogłeś - ja się chyba muszę gdzieś na Ciebie poskarżyć - taka Wielka ingerencja w mój tekst? :shock:
To wręcz niewybaczalne :-P
Literówki zdarzają się nawet najlepszym :lol:

Grzecznie poszłam na nowy temacik - żeby nie było,a Ty grzecznie zmień ten podpis,bo inaczej Cię poszczuję psem (pożyczę od Jockera) :mrgreen:

Ania - 2010-01-24, 23:23

Afrodytka, zgadzam się że na wsiach i małych miastach jest więcej plotek, ale chyba w tym tkwi urok :) . Wszyscy wszystkich znają, a że o nich gadają... nic się na to nie poradzi. Podobno "o kim gadają tego w sercu mają" (czy jakoś tak to było :mrgreen: )
Afrodytka - 2010-01-24, 23:40

Aniu,ten o którym mówią - to znaczy,że jeszcze jest żywy,chociaż ordery to niektórym dopiero po śmierci dawali :roll:
molly - 2010-05-29, 14:18

nie wiecie czemu "Julkę" zamknęli?
Jocker_89 - 2010-05-29, 18:42

Z tego co wiem ma być ponowne otwarcie 1 Czerwca :)

Gdzie są te gorące głowy co były wcześniej może nam udzielą jakiś informacji kiedy będzie na 100% otwarty ; )

molly - 2010-05-29, 22:05

no mam nadzieje ze otworza,bo niehce mi sie czasmi tak daleko isc po chlebek,a tak miałam całkiem nie daleko :roll:
adi - 2010-05-29, 23:42

No ja jakieś 3 tygodnie temu byłem w tym sklepie, chciałem pifko kupić i nie było :shock:

No i coś się pomniejszył ten sklep w środku.

Jocker_89 - 2010-05-30, 09:00

Adi Ty pijesz ;>>>> heh

Z tego co wiem od jakiegoś czasu nie było tam wódki(chyba nie chcieli przedłużyć licencji), ale pifffko raczej powinno być.

adi - 2010-05-30, 11:11

Jocker_89 napisał/a:
Adi Ty pijesz ;>>>> heh
No czasami ;-)

Więc o co chodzi, że zamknęli?? Żeby znowu otworzyć??

Jocker_89 - 2010-05-30, 18:11

Nie wiem może na jakiś nowych zasadach ... ?
adi - 2010-05-30, 21:42

Będzie taniej :mrgreen: :?: :?:
Jocker_89 - 2010-05-31, 07:47

poczekamy zobaczymy heh
adi - 2010-05-31, 08:52

1 już jutro, czy będzie wielkie otwarcie??
Jocker_89 - 2010-05-31, 18:33

Wielki COME BACK heh xD
adi - 2010-05-31, 18:37

Będą firewerki i darmowe kiełbaski z grilla :)
molly - 2010-05-31, 20:10

juz dzisiaj kartki ściągnięte z okna
adi - 2010-05-31, 22:04

To w tym sklepie się na kartki kupuje :?: :roll:
Jocker_89 - 2010-06-01, 07:41

Wracają sentymenty heh :) ))
adi - 2010-06-01, 11:32

Szczerze to czasów z kartkami słabo pamiętam, wręcz wcale :)
molly - 2010-06-01, 13:30

Mieli okna zaklejone kartkami czy tam jakims papierem..

I co otwarte dzisiaj?Bo ja nie wychyliłam nosa z domu

adi - 2010-06-01, 14:49

Nie wiadomo, niestety.
Ania - 2010-06-01, 20:12

Otwarte
adi - 2010-06-01, 20:20

I co jest lepiej niż było??
molly - 2010-06-01, 21:47

lepiej byc nie moze;)
adi - 2010-06-01, 22:24

o kurdę i co teraz :?: :?:
Jocker_89 - 2010-06-02, 07:56

Opowiadać co i jak ;]
adi - 2010-06-02, 10:50

No właśnie, proszę o recenzję co się zmieniło?
molly - 2010-06-02, 17:34

nie byłam :)
Jocker_89 - 2010-06-09, 08:05

Znowu nieczynne
adi - 2010-06-09, 08:29

No co ty?? To co się tam dzieje??
Jocker_89 - 2010-06-09, 19:45

Tego nawet najstarsi górale nie wiedzą heh
adi - 2010-06-09, 20:14

Ale najstarsi kaszubi pewnie wiedzą :mrgreen:
Ania - 2010-06-12, 11:03

Sklep jest do wynajęcia :-(
molly - 2010-06-12, 11:29

ciekawe ile sobie liczą...
adi - 2010-06-12, 12:34

No to ładnie. Były 4 sklepy zostały dwa.
Afrodytka - 2010-06-15, 09:49

Tak po prawdzie patrząc - to w sumie wystarczyłby "TU" nawet tylko i ten jeden sklep.
adi - 2010-06-15, 14:12

Ten jeden to który??
Afrodytka - 2010-06-15, 15:30

adi napisał/a:
Ten jeden to który??


Adi,jeden z dwóch obecnie czynnych :-P

adi - 2010-06-15, 17:11

A no to rozumiem już teraz :-D
Ania - 2010-06-15, 17:30

Nie może być tylko jeden. Kiedyś już tak było i było fatalnie, np. ceny brali chyba z kosmosu. Konkurencja musi być
Afrodytka - 2010-06-15, 17:37

Ania napisał/a:
Nie może być tylko jeden. Kiedyś już tak było i było fatalnie, np. ceny brali chyba z kosmosu. Konkurencja musi być


Aniu,w takim razie niechaj ostoją nam się te dwa,które jeszcze żyją ;-)

molly - 2010-06-15, 17:45

szkoda,ze niemam do żadnego blisko.. :roll:
Afrodytka - 2010-06-15, 17:51

molly napisał/a:
szkoda,ze niemam do żadnego blisko.. :roll:


Dla mnie też jest kawałek drogi do ostałych się sklepów,ale tak w sumie to teraz jest mi to bez różnicy,gdyż się stąd wyprowadzam... :-)

molly - 2010-06-15, 17:53

uciekasz z naszej pięknej wsi :lol: ?
adi - 2010-06-15, 17:57

No nie Afrodytka, jak tak możesz??
Afrodytka - 2010-06-15, 18:01

molly napisał/a:
uciekasz z naszej pięknej wsi :lol: ?


Cóż... Siła wyższa... :lol:

Afrodytka - 2010-06-15, 18:02

adi napisał/a:
No nie Afrodytka, jak tak możesz??



Adi,ja nie mogę - ja muszę :-(

adi - 2010-06-15, 18:04

No to ja się jeszcze tam nie wprowadziłem a ty się wyprowadzasz??
Afrodytka - 2010-06-15, 18:06

Takie życie,ale może kiedyś nasze drogi się skrzyżują ;-)
adi - 2010-06-15, 18:11

Ale będziesz do Nas zaglądać??
Afrodytka - 2010-06-15, 18:24

Jeśli chodzi o forum - jak tylko będę miała okazję - to Tak :-)
adi - 2010-06-15, 18:33

No to super.
Bo wiesz na forum za jakiś czas będzie się działo heheh

Afrodytka - 2010-06-15, 18:38

adi napisał/a:
No to super.
Bo wiesz na forum za jakiś czas będzie się działo heheh


Wow,Adi wierzy w cuda :-P

adi - 2010-06-15, 18:42

A jak hehehe
Afrodytka - 2010-06-15, 19:08

Hmm... Ciekawe,ciekawe - pożycz więc ich troszkę - hi,hi...
adi - 2010-06-15, 19:33

A bierz :)
Afrodytka - 2010-06-15, 21:44

Dzięki Wielkie - tylko wiesz - nie naliczaj mi przypadkiem odsetek :-P
adi - 2010-06-15, 23:10

Za cuda się nie nalicza odsetek, także spoko.
Afrodytka - 2010-06-16, 11:45

Ufff... Ależ mi ulżyło na tą wieść... ;-)

Parę takich by mi się przydało :roll:

adi - 2010-06-16, 11:46

No to jak to jest z tymi sklepami??
Afrodytka - 2010-06-16, 11:56

Powinni w Połczynie wybudować "Biedronkę" i byłby wreszcie święty spokój :-P
adi - 2010-06-16, 13:54

Lub Stonkę :)
Ania - 2010-06-16, 20:45

albo jakąś knajpkę :)
lukashori - 2010-06-16, 21:31

Knajpa była. KOKAKABANA się nazywała jeśli dobrze pamietam.
adi - 2010-06-16, 21:36

No właśnie ostatnio nie mogłem jej lokalizować, wcześniej były szyldy chyba pepsi, teraz jeżeli się nie mylę ich nie ma.
Ania - 2010-06-17, 07:18

No była, ale dawno, dawno...
molly - 2010-06-17, 11:54

kolejny sztachetenbal nie potrzebny :)
lukashori - 2010-06-18, 00:17

ale przynajmniej była jakas rozrywka.
A teraz :?: NIC :!:
A na pewno co nie którzy chcieliby żeby powróciły tamte czasy.
Pamiętem za chłopaka że w Brudzewie też był BAR-Piwiarnia i były imprezy przy orkiestrze.
A teraz każdy po godz. 20 już w domu siedzi.

adi - 2010-07-28, 13:37

No chyba latem to później niż o 20 :)
adi - 2012-04-30, 22:59

I co z tymi sklepami. Były 4 zostały dwa. Są jakieś plany na kolejne otwarcia, czy nie bardzo??
Afrodytka - 2012-04-30, 23:03

adi napisał/a:
I co z tymi sklepami. Były 4 zostały dwa. Są jakieś plany na kolejne otwarcia, czy nie bardzo??


Jak widać ''stare wino'' najlepsze i według mnie tak powinno zostać :)

adi - 2012-04-30, 23:05

No tak ale ja muszę teraz całą wieś przejść na przełaj, żeby do sklepu się dostać. Daleko to :(
Afrodytka - 2012-04-30, 23:07

Wiesz,jak mam robić zakupy ze spokojem - to jednak wolę iść dalej,niż blisko psuć sobie nerwy :ups:
adi - 2012-04-30, 23:10

Ja tam spokojny człowiek jestem i się nie denerwuję.
Afrodytka - 2012-04-30, 23:18

adi napisał/a:
Ja tam spokojny człowiek jestem i się nie denerwuję.



W takim razie masz farta,bo mnie czasem nerwy ponoszą i chętnie bym co niektórym pourywała głowy - szczególnie w tym temacie,no może nie TYM konkretnie,ale w tym zamkniętym. :bad:

molly - 2012-05-05, 21:30

no fajnie by było mieć sklep i z drugiej strony Połczyna..
Afrodytka - 2012-05-06, 01:53

Osobiście uważam,że co za dużo - to niezdrowo ;)
adi - 2012-05-13, 20:28

No z tego co pamiętam to były 3 później pojawił się 4-ty a teraz są dwa. Więc nie ma równowagi :(
Afrodytka - 2012-05-13, 21:58

Adi,a coś Ty chciał mieć w Połczynie Centrum Handlowe? :ups:
vietcom - 2012-05-14, 15:52

No... Takie CH Wietnam :)
adi - 2012-05-14, 22:12

vietcom napisał/a:

No... Takie CH Wietnam :)
A w nim same zupki chińskie :)
vietcom - 2012-05-16, 21:25

Ja myślałem o hodowli psów :)
Afrodytka - 2012-05-16, 23:18

Vietnam,Chińszczyzna i co jeszcze ? - oj Wy :bad:

''Cudze chwalicie,a swego nie znacie - sami nie wiecie - co posiadacie'' :razz:


Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group