Wirtualne Połczyno - Forum

Celbowo/Celbówko - Celbówko

leo20 - 2010-01-21, 20:23
Temat postu: Celbówko
Celbówko (kaszb. Célbòwkò) – wieś kaszubska w Polsce położona w województwie pomorskim, w powiecie puckim, w gminie Puck przy drodze wojewódzkiej nr 216. Wieś wchodzi w skład sołectwa Celbowo.

Pałacyk w Celbówku, 4-ro rodzinny , przez kilkanaście lat w nim mieszkałem , teraz mieszkam parę domów dalej a teraz mieszka w nim mój brat z żoną i dziećmi oraz 3 inne rodziny


a tu osiedle patio-Part którego jeszcze nie ma ale ma powstać tylko nie wiadomo kiedy



Patio Park to kompleks 14 budynków-apartamentów dla czterech rodzin każdy w Celbówku koło Pucka. Zlokalizowane są przy pobocznej szosie Puck - Mrzezino - Kosakowo - Gdynia, 2 km w linii prostej od morza. W sąsiedztwie osiedla zabytkowy niemiecki zamek z parkiem i stawem. Do tego stuletni park z alejkami.

Jocker_89 - 2010-01-21, 20:26

Ten Patio Park bardzo przypomina mi zabudowanie w stylu Amerykańskim. Takie Amerykańskie osiedle :) i wygląda bardzo ciekawie.

PS: jestem wielkim fanem takich amerykańskich osiedli, domy które nie mają płotów w przodzie a z tyłu małe ogródki.podwórka :)

adi - 2010-01-21, 20:48

Jocker_89, ale z tymi płotami to w Polsce się nie da tak. Jest wiele innych krajów, gdzie nie ma płotów i jakoś nikogo to nie dziwi :)
Jocker_89 - 2010-01-21, 20:50

No jest ciężko, chyba że wybuduję się całe wielkie przedmieście w takim Amerykańskim stylu wtedy się da :)
adi - 2010-01-21, 20:52

I wszystko z drewna jak to w Stanach jest. Większy wiaterek i osiedla nie ma hehe
Jocker_89 - 2010-01-21, 21:04

akurat w tym przypadku niech budują z pustaków heh :D

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group