Wirtualne Połczyno - Forum

Przywitaj się. - Witam! Kubuś2001

Kubuś2001 - 2009-07-02, 11:19
Temat postu: Witam! Kubuś2001
Witam!

Cieszę się, że trafiłem na połczyńskie forum i jestem pod wrażeniem licznego uczestnictwa.
W porównaniu z innymi podobnymi stronkami naprawdę nie macie się czego wstydzić.

Wprawdzie jestem mieszkańcem Pucka, ale Połczyno jest mi rodzinnie bliskie i spędziłem tu przyjemne chwile dzieciństwa.

Raczej nie pomogę w sprawach bieżących, ale być może dorzucę swoje trzy grosze odnośnie historii Waszej wsi ;-) .

Pozdrawiam!

konto usunięte - 2009-07-02, 15:03

Witaj, witaj.
Miło, że do nas zawitałeś i wyrażasz chęć uczestnictwa w naszym mały forumowym społeczeństwie. Powli się rozwijamy i robimy wszystko, aby forum i serwis przetrwało.

Piszesz, że jesteś z Pucka, a to wcale nie szkodzi ponieważ dla Pucka też jest specjalny dział. Poza tym przyjmiemy każdego to będzie chciał być z nami.

Bieżące informacje z Pucka też się nam przydadzą. A na temat Historii Wsi Połczyno poczytam z chęcią (zdjęcia z przeszłosci mile widziane).

Pozdrawiam i życzę mile spędzonych chwil razem z nami.

Administrator

ps. Ponieważ mało kto wie o naszym istnieniu możesz powiadomić swoich znajmomych, podając im link polecający, może zainteresują się i dołączą do nas.


Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group